Чемпіон НБА жорстко розкритикував Джеймса Хардена

Чемпіон НБА жорстко розкритикував Джеймса Хардена 1 - basket.com.ua

Відомий у минулому гравець НБА Ченнінг Фрай розкритикував Джеймса Хардена за його бажання в черговий раз продавити обмін в іншу команду.

“Мені здається, це якась маячня. Хлопець, який зажадав уже шість різних обмінів, взявся за старе, а тепер починає говорити гидоту про Морі. Тебе намагалися обміняти, але рівноцінний обмін не знайшовся. Що ти робитимеш, продавиш свій шлях із команди? Зараз він не входить до десятки найкращих гравців ліги.

Він дуже хороший гравець, але Харден ніколи не показував, що може призвести команду до чемпіонства. Коли Дюрент запитує обмін, це інше. Коли Леброн просить обміну, це інше.

“Філадельфія” є контендером. Куди ж ти зібрався, щоб “Сіксерс” могли отримати гравців для боротьби за чемпіонство під час обміну?

Так що це просто якісь нікчемні примхи, тому що в тебе не вдасться провернути свої задуми – “Філадельфії” начхати, у них є Джоел Ембіід. Що ти робитимеш, перестанеш грати?” – сказав Фрай.

Ченнінг був обраний на драфті НБА-2005 під №8. За кар’єру виступав за “Нікс”, “Портленд”, “Фінікс”, “Орландо”, “Клівленд” та “Лейкерс”. У складі “Кавальєрс” став чемпіоном НБА-2016.

0

Автор публікації

104
Коментарі: 37Публікації: 5121

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю