“Будівельник” може зіграти у Європейській Північній баскетбольній лізі

"Будівельник" може зіграти у Європейській Північній баскетбольній лізі 1 - basket.com.ua

Столичний “Будівельник” в наступному сезоні буде одним з двох українських клубів, які формують потужний склад задля виступу у єврокубках.

Якщо “Прометей” активно веде свою роботу, сформувавши склад, заявивши про виступи у Єврокубку та Латвійсько-естонській лізі, то “Будівельник” лише останніми днями почав оголошувати свої плани.

Клуб оголосив ім’я головного тренера, яким став Валерій Плеханов, а також анонсував підписання гравців – Богдана Близнюка, Арчі Гудвіна та В’ячеслава Боброва. Плюс про підписання Аурімаса Маяускаса повідомила його агенція.

Клуб готується до виступу у кваліфікації Ліги чемпіонів – в разі успішного подолання відбору у вересні столична команда зіграє в регулярному сезоні ЛЧ, у випадку поразки матиме шанс зіграти у Кубку Європи ФІБА.

Втім, поки невідомо, де зіграє “Будівельник” окрім єврокубкового турніру. Латвійсько-естонська ліга вже оголосила свій остаточний склад і там окрім “Прометея” інших українських клубів не буде. Ходили чутки про чемпіонати Польщі, Литви та інші, але останнім часом і тут все тихо.

Але певна конкретика все ж є – як можна зробити висновок з останніх підписань команди, “Будівельник” зіграє у Європейській Північній баскетбольній лізі (ENBL).

Агентство Octagon Europe, яке представляє Близнюка, Боброва та Маяускаса, позначаючи турніри, де зіграє “Будівельник”, окрім Ліги чемпіонів ставило значок ENBL.

"Будівельник" може зіграти у Європейській Північній баскетбольній лізі 3 - basket.com.ua

Це буде лише другий сезон Європейської Північної баскетбольної ліги – в дебютному сезоні там планував грати “Дніпро”, але зрештою відмовився. В минулому сезоні у турнірі грало 8 команд, а в цьому сезоні планується участь 16 команд.

Вже оголошено про участь польських “Зеленої Гури”, “Щецина”, “Трефл Сопота” та “Старта Люблин”, чеського “Брно” та естонського “ТалТех Оптібет”. Очіукується, що також у другому сезоні зіграють дві естонські команди (одна з них – “Тарту Уліколь” Андрія Войналовича), дві латвійські команди та по одній команді з Ізраїлю, Фінляндії, Швеції та Литви. Ще на два місця навіть не оголошувались країни-участники. Судячи з усього, одне з них займе якраз “Будівельник”.

"Будівельник" може зіграти у Європейській Північній баскетбольній лізі 5 - basket.com.ua

Варто додати, що в минулому сезоні максимально одна команда провела 9 матчів. В цьому сезоні також очікується розділення 16 команд на дві групи для регулярного чемпіонату. Тому ENBL – це не повноцінний чемпіонат, а додаткова ліга. Тому “Будівельник” окрім Ліги чемпіонів/Кубка Європи ФІБА та ліги ENBL може заявитись і також до якоїсь європейської ліги. Очікуємо офіційну інформацію від клубу.

0

Автор публікації

Офлайн 5 днів

vodolaz

123
Коментарі: 5Публікації: 5757

4 думки про ““Будівельник” може зіграти у Європейській Північній баскетбольній лізі

    • Freeman сказав:

      Ага, четверо чёрных будут скакать в беги-бросай по очереди, один украинец будет будет стоять в углу без мяча в атаке и один за всех пахать в обороне. Охеренный “наш” баскетбол.(((((

      0

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю