Американские легионеры «Харьковских Соколов» покинули команду

<strong>Американские легионеры «Харьковских Соколов» покинули команду</strong> 1 - basket.com.ua

Президент БК “Харківські Соколи” Сергій Чебишев розповів про ситуацію з американськими легіонерами команди та поділився планами на найближче майбутнє.

«Вже на матч із “Тернополем” гравці виходили знервованими. Саме тоді вийшла заява президента Байдена про негайну евакуацію американських громадян з України. Після цього ми багато спілкувались з агентами, тренерами та представниками інших команд, щоб розуміти ситуацію по всій країні.

По поверненню з Тернополя зустрілись з нашими американськими легіонерами. Спробували їх заспокоїти, гарантувати швидке реагування на погіршення ситуації, однак вони вирішили залишити команду та повернутись додому.

Алекс Зечевіч також був на зустрічі. Він поки що продовжує працювати з нами, за що ми йому дуже вдячні.

Вже зараз Валерій Плеханов працює на трансферному ринку та шукає варіанти замін та підсилення команди. Ми віримо в спокій в Україні та віримо в «Соколів». 

0

Автор публікації

Офлайн 4 тижні

BrickFreak

79
Коментарі: 28Публікації: 1676

10 думок про “Американские легионеры «Харьковских Соколов» покинули команду

 1. Oleg YERMOLOV сказав:

  Чемпионат надо продолжать и играть в 4 круга, как запланировано. Прометею перенести матчи, в связи с играми в ЛЧ. Идет третья мировая, фейковая война! На фейки, нам – украинцам не следует поддаваться. Легионеры увидят, что у нас все нормально, все команды продолжают играть и вернутся. Никаких сокращенных в три круга и никаких плей-оф в Вильнюсе или Каунасе. Сборная тоже играет в Киеве, если испанцы не приедут – им техническое поражение. Всем успешного бизнеса и высокооплачиваемой работы. 🙂

  5
 2. Jekan сказав:

  Надо всем как Прометей сделать – уехать на сборы куда-то за границу. Или доиграть чемпионат в сокращённо виде в том же Каунасе или Вильнюсе. Восьмёрка есть, плей-офы до двух побед, воучаем медали и все. Но вряд ли у всех на это хватит денег.

  0
 3. Octopus22 сказав:

  “Вже зараз Валерій Плеханов працює на трансферному ринку та шукає варіанти замін та підсилення команди. Ми віримо в спокій в Україні та віримо в Соколів”.

  Хоть тут какой-то позитив. Но Дэвиса жалко терять(

  1

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю