Матч «Торонто» – «Індіана» був перерваний через загоряння

Матч «Торонто» – «Індіана» був перерваний через загоряння 1 - basket.com.ua

Матч регулярного чемпіонату НБА «Торонто» – «Індіана» був перерваний на 70 хвилин через спалах динаміка, що висить над трибунами. Уболівальників довелося евакуювати зі Scotiabank Arena.

Інцидент стався за 4:05 до кінця другої чверті зустрічі за рахунку 66:38 на користь господарів. Команди були відправлені у роздягальні.

Приблизно через півгодини після того, як гру було припинено, представник «Репторс» заявив, що команда проконсультувалася з пожежною службою Торонто і сподівається, що матч може відновитися без уболівальників через 30-40 хвилин.

Двоє пожежників за допомогою мотузок і ременів безпеки спустилися зі стелі і розпорошили вогнегасник на динамік. Пізніше команди повернулися на майданчик та продовжили гру. Перерву між половинами матчу скоротили з 15 до 7,5 хвилини.