В’ячеслав Бобров: З матчу в Скоп’є потрібно винести, що в фокусі треба бути всі 40 хвилин

В'ячеслав Бобров: З матчу в Скоп'є потрібно винести, що в фокусі треба бути всі 40 хвилин 1 - basket.com.ua

Форвард збірної України В’ячеслав Бобров поділився враженнями від матчу кваліфікації ЧС-2023 в Скоп’є та очікуваннями від надважливої гри проти чемпіонів світу — збірної Іспанії.

«У Скоп’є ми грали проти гарного суперника, вони грали агресивно, зібрали багато м’ячів на нашому щиті. Тому з цього матчу ми маємо винести, що в фокусі треба бути всі 40 хвилин, не віддавати супернику жодного метра та грати в свій баскетбол. Ми не маємо керуватися емоціями та виконувати поспішні кидки, треба грати розумно — в нашу гру.

Після тижню в таборі збірної України я набрав форму і вважаю, що до ігор підійшов в оптимальних кондиціях. Перша гра проти Грузії була для нас особливо важливою, нам потрібна була різниця, тому ми грали до кінця. Зараз у нас матч проти іспанців, які програвши грузинами, ускладнили для нас ситуацію в групі. Але нам під силу грати проти них. Ми вигравали в них в Києві зі Святом Михайлюком та Олексієм Ленєм, зараз Свят з нами, у нас є молоді хлопці Ткаченко, Санон, Сидоров, у гарній формі Артем Пустовий. Так, буде тяжко, адже вони вміють грати швидко, нам потрібно проти їхніх фаст-брейків захиститися, зібрати всі м’ячі на щиті. Це буде валідольна гра, легко не буде, але в нас буде підтримка наших фанів, як на арені, так і в Україні. Нам потрібна ця перемога.

Важливо, що у нас дуже гарний колектив, ми збираємося разом і після тренувань, після вечерь, проводимо час разом. У тому числі за рахунок цього демонструємо єдний баскетбол і на паркеті.

Мені хотілося б подякувати нашим воїнам, які кожну хвилину ведуть боротьбу за нашу країну. І закликию всіх, у кого є можливість, підтримати нас в Ризі, хто буде в Україні дивитися матч на підтримувати нас дистанційно, адже це нам дуже потрібно і без вашої підтримки нам не перемогти».

0

Автор публікації

Офлайн 4 тижні

BrickFreak

79
Коментарі: 28Публікації: 1676

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю