Ондржей Балвін: “Бурсаспор” – один з фаворитів турніру”

Ондржей Балвін: "Бурсаспор" - один з фаворитів турніру" 1 - basket.com.ua

Напередодні третього матчу «Прометея» в 7DAYS EuroCup прес-служба клубу поспілкувалася з центровим команди Ондржеєм Балвіним про майтубнє протистояння, а також про результативну гру Ондржея проти “Пярну Садам”.

-У попередній грі з “Пярну” у тебе було двадцять підбирань. Я знаю, що найбільше підбирань в одній грі в Єврокубку у тебе було 19, в ACB – 17 . Але я впевнений, що 20 підбирань – це все таки не рекорд кар’єри. Маю рацію? Це так?

-О це важке запитання. Гадаю, так, це мій рекорд кар’єри. Однак я не впевнений, здається в Єврокубку мав більше 19-ти. Здається, 21 чи щось близько того. 

– А дванадцять підбирань у атаці – це рекорд кар’єри?

-Не маю уявлення. Я вже давно граю, тож можу не все пам’ятати. 

– У середу ви зіграєте наступну гру Єврокубку. Що можеш сказати про “Бурсаспор”? 

-Я вважаю, що це  один з фаворитів турніру. Вони дуже добре грають. Грають у досить організований баскетбол. Минулого сезону, гадаю, вони дещо здивували тим, що дійшли до фіналу Єврокубка. Якщо чесно, вважаю, ті, хто дивився їхні ігри, погодяться – “Бурса” заслуговувала на це. Гадаю, цього сезону вони відчувають деякий тиск через поразку у фіналі минулого сезону. «Бурса» разом з БК «Ховентут» – один з фаворитів турніру, і я очікую на важку гру і баскетбол високого рівня. 

– У всіх іграх сезону (в чемпіонаті Туреччини та Єврокубку) «Бурсаспор» мав більше підбирань, ніж суперник. Грати проти великих хлопців з “Бурсаспора”  – виклик для тебе?

-Гра проти будь-кого – це завжди в певній мірі виклик. Тренер завжди говорив, що підбирання – одна з найважливіших речей, яка веде команду до перемоги. Це та робота, яку ми зобов’язані виконувати якнайкраще, як команда. Ми переглядали відео, вивчали їхню гру в захисті, вони дуже налаштована на оборону команда, вивчали, що ми маємо робити. Нам потрібно зосередитися на тому, що готуємо ми, і виконати все це на 100 відсотків.

0

Автор публікації

Офлайн 2 дні

vodolaz

123
Коментарі: 5Публікації: 5742

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю