Михайлюк – про гру в фіналі НБА: “Я хочу дати людям в Україні щось світле і зробити їх щасливими”

Михайлюк - про гру в фіналі НБА: "Я хочу дати людям в Україні щось світле і зробити їх щасливими" 1 - basket.com.ua

Захисник “Бостон Селтікс” Святослав Михайлюк розповів, що для нього значить гра в фіналі НБА, в якому його команда лідирує 3-0 в серії проти “Даллас Маверікс” і близька до завоювання титулу.

“Це честь, важка робота і трохи удачі. Я відчуваю, що мені просто пощастило опинитися в цьому становищі, продовжувати грати в баскетбол на високому рівні. Я відчуваю, що це стосується не лише мене. Я відчуваю, що гра в фіналі НБА – це мета та мрія кожного баскетболіста. Очевидно, у мене є шанс виграти титул, створити власну спадщину. Люди повірять, що хтось здатен це зробити.

Позаду залишиться шлях, який люди намагатимуться наслідувати. Це справді приємно. Я є частиною команди, яка потрапила до фіналу НБА. Відчуваю, що це приносить радість людям в моїй країні, тим, хто підтримує баскетбол, хто стежить за ним. Я хочу дати їм щось світле і зробити їх щасливими будь-яким способом. Просто знаючи, що я з України і я дістався цього рівня”, – заявив Михайлюк.

0

Автор публікації

Офлайн 1 годину

aks701

10
Коментарі: 0Публікації: 2244

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.