Артур Фреш-Стаханов: “Всі ми прагнемо завершити сезон на призовому місці якомога вище”

Артур Фреш-Стаханов: "Всі ми прагнемо завершити сезон на призовому місці якомога вище" 1 - basket.com.ua

Новачок “Київ-Баскета” Артур Фреш-Стаханов поділився думками від переходу до команди.

– Ти вже встиг провести за команду декілька поєдинків в рамках домашнього баблу Суперліги та на пресконференції чудово відгукувався про “Київ-Баскет”, підкреслюючи потужну енергію всередині колективу. Як твоя пройшла твоя адаптація?

– В першу чергу відчуваю себе як вдома, наче у своїй атмосфері. В команді чудова комунікація: тебе усі розуміють, і ти сам всіх розумієш. Наче знаєте один одного багато років, хоча бачились приблизно декілька разів. Це дуже допомагає, аби бути в нормі. Тому адаптація пройшла достатньо швидко і зовсім непомітно. Дякую гравцям та тренерському штабу.

Щодо моїх перших ігор як в Суперлізі, так і в Кубку України 3х3, то я намагаюся демонструвати боротьбу до кінця за кожен мʼяч і бути максимально корисним у всіх ситуаціях на майданчику. Саме тому я тут.

– В тебе була доволі серйозна травма коліна. Як проходить твоє відновлення та чи готовий ти функціонально на сто відсотків?

– Так, в мене була травма коліна, точніше розрив хрестообразної зв’язки. Також були проблеми із меніском та інші дрібні моменти. Проте всі ці проблеми вирішені, залишились деякі нюанси, які вже найближчим часом зникнуть. В цілому почуваюся нормально, в мене нема дискомфорту і мені нічого не заважає грати і викладатися на повну.

– На одній із пресконференцій Володимир Холопов зазначив, що хотів би бачити від тебе бажання стати висококваліфікованим гравцем. Ти готовий втілити слова тренера у реальність та що для цього вже робиш?

– Звичайно, я би хотів бути гравцем такого рівня, це справа часу та кропіткої праці. Потрібно докласти чимало зусиль та працювати над собою, виконувати прохання тренера і буде результат. З кожним днем я додаю у своїй грі, у своїх виступах і те, що я вже повернувся на рівень Суперліги, свідчить, що я на вірному шляху.

Я хочу якнайшвидше втягнутись у гру команди та баскетбол в цілому, підвищити свої вміння. Моя форма повинна бути стабільною, тому роботи ще багато.

– Попереду заключні матчі сезону, у яких визначиться доля призових місць. Яка атмосфера зараз в команді та які основні ідеї вкладає тренерський штаб?

Ми всі зараз максимально сконцентровані на досягненні максимального результату в кожній зустрічі. Думаю, це було видно у матчі з “Дніпром”. Всі ми прагнемо завершити сезон на призовому місці якомога вище. 

Тренерський штаб також дуже відповідально підходить до цих моментів – ми детально розбираємо наших суперників, награємо нові комбінації та покращуємо те, що вже маємо по грі. Зараз ми входимо у той відрізок, коли права на помилку немає. Тому ми зосереджені на роботі та обʼєднані однією метою – здобувати перемогу в кожному матчі.

0

Автор публікації

Офлайн 5 години

Ruslan1996

104
Коментарі: 38Публікації: 8004

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.