[livescores]

ФІБА Європа скасувала заявку росіян на проведення Євробаскета-2025

<strong>ФІБА Європа скасувала заявку росіян на проведення Євробаскета-2025</strong> 1 - basket.com.ua

Виконавчий комітет ФІБА Європа провів засідання, на якому були прийняті рішення з огляду на вторгнення російських військ до України. 

Комітет ухвалив такі рішення:

– Заборонити участь російських команд у клубних змаганнях ФІБА Європи до подальших повідомлень;

– Заборонити участь російських офіційних осіб, включаючи делегатів, супервайзерів, суддів тощо, у змаганнях ФІБА Європи до подальших повідомлень;

– Усі ігри українських клубів у ФІБА Європи, клубні змагання, мають проводитися за межами України, але в межах європейського континенту;

– Відхилити заявку Росії на проведення Євробаскету ФІБА 2025, в той же час, процедура обрання країни, яка прийматиме турнір, пройде за планом.

– Відповідно до ухвалених рішень сезон клубних змагань ФІБА Європи 2021-22 років пройде без російських команд, це стосується Євроліги, Жіночого єврокубка і Кубка Європи ФІБА.

ФІБА Європа продовжує уважно стежити за ситуацією разом з ФІБА. Вона може адаптувати свої рішення та заходи в залежності від розвитку ситуації. ФІБА Європи шкодує про наслідки для окремих осіб, клубів і національних команд і сподівається, що всі члени європейської баскетбольної родини дуже скоро знову об’єднаються у мирі.

ФІБА Європи також висловлює свою повну солідарність з народом України та Українською федерацією баскетболу.

0

Автор публікації

5
Коментарі: 18Публікації: 422

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю