[livescores]

Андрій Лебедєв: “Грузини обіцяють, що у них в липні зіграють всі найсильніші — у тому числі гравці НБА”

Андрій Лебедєв: "Грузини обіцяють, що у них в липні зіграють всі найсильніші — у тому числі гравці НБА" 1 - basket.com.ua

Напередодні було оприлюднено план підготовки збірної України до матчів кваліфікації ЧС-2023 (проти Грузії, Північної Македонії та Іспанії), а також оголошенко розширений склад, в якому національна команда наразі працює в Ризі. Про тренувальний збір команди, а також про формування ростера у коментарі сайту ФБУ розповів менеджер чоловічої національної збірної Андрій Лебедєв:

«Зараз у Ризі працює 14 гравців, чекаємо на Санона, який завершив сезон і скоро приєднається до команди. 11 червня ми летимо до Італії, де до нас також приєднаються Пустовий, Лукашов, Липовий, Мішула та Петров. Петров та Липовий ще грають — вони приїдуть трохи пізніше — а інші будуть в команді 11 червня. На матчі відбору в команді залишиться 14 гравців, а до фінальної заявки, як завжди, увійдуть 12 баскетболістів. Також у нас відкрите питання по Близнюку, Рендлу, Михайлюку та Леню.

Хлопці скучили один за одним, збірна – це інша атмосфера, адже тут ти представляєш країну — особливо в такий час це важливо. Всі працюють добре, всі єдні в колективі і тренери задоволені процесом. За зрозумілих причин є певні нюанси в організаційному плані, але кому зараз легко. Немає нічого, що не можна вирішити. Я впевнений, що рішення про переїзд до Риги під час війни, як показав час, було абсолютно правильним. Латвійці дуже сильно допомагають нашій збірній та федерації, нашим дітям, причому на рівні державної підтримки. Ця допомога неоціненна.

У тренерському штабі є зміна, адже в рамках липневого вікна з командою не працюватиме Віталій Степановський, який в цей час тренуватиме збірну України U-20. Це довго обговорювалося, але було прийнято рішення про те що він зосередиться на роботі з молодіжною командою. Тож на найближчих матчах асистентами Айнарса Багатскіса будуть Максим Міхельсон та Валерій Плеханов. Знову ж таки, латвійські тренери допомагають, працюючи індивідуально з нашими хлопцями.

Щодо Леня та Михайлюка, ми чекаємо на них. У них ще є час подумати і вони обіцяли цього тижня дати відповідь. Рішення стосовно того, що вони зможуть зіграти, було прийнято вже наприкінці травня, коли у них, мабуть, було розписано план індивідуальної підготовки. Їм потрібен час, щоб скорегувати свої плани.

Щодо суперників, то я мав особисте спілкування з представниками грузинської федерації, і вони обіцяють, що у них гратимуть всі найсильніші — у тому числі гравці НБА Гога Бітадзе та Сандро Мамукелашвілі. Наскільки це правда, я не знаю. Латвційці, наприклад, вже також тренуються великим складом із молодими гравцями і в тому числі с Давісом Бертансом, який ще нещодавно грав у фіналі західної конференції НБА за Даллас. Він працює у національній команді з першого дня кемпу і сказав, що гратиме за збірну обов’язково».

0

Автор публікації

Офлайн 12 години

BrickFreak

5
Коментарі: 16Публікації: 403

Одна думка про “Андрій Лебедєв: “Грузини обіцяють, що у них в липні зіграють всі найсильніші — у тому числі гравці НБА”

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю