вверх  обратно

Денис Лукашов: "Хотелось дома перед своими болельщиками одержать победу"

30.11.2021

Захисник збірної України Денис Лукашов, коментуючи у мікст зоні гру проти Північної Македонії згадав про ігри з цим суперником 11 років назад та оцінив майбутні матчі проти Іспанії.

 
Лукашов у матчі проти Північної Македонії відзначився 13 очками, в тому числі реалізував 3 з 6 дальніх кидків, зробив 7 підбирань та 3 передачі.
 
- Дуже раді, що вдалося перемогти, оскільки у нас була прикра поразка в Грузії, де все вирішилось наприкінці матчу. Напевно, десь відвернулась вдача, і наші помилки дозволили грузинам здобути першу перемогу.
 
Налаштовувалися на цю гру як на першу домашню, і хотілося вдома перед своїми вболівальниками здобути перемогу. Почали ми не дуже добре – промазали свої відкриті кидки, десь не розібралися у захисті, але у другій половині внесли корективи та почали агресивніше діяти, командно грати, після чого все стало на свої місця.
 
- У першій половині не було достатньої концентрації, чи суперник діяв дуже агресивно?
 
- Ні, агресії не було. Швидше, ви маєте рацію, що у першій половині матчу десь не вистачало нам концентрації. Північна Македонія зараз не так сильно звучить у світі баскетболу, але 11 років тому ми теж так думали, коли грали кваліфікацію проти них, а вони приїхали та показали, що їхня збірна готова вигравати у будь-якої команди. А за рік вони грали у півфіналі чемпіонату Європи. Тому я очікував, що буде така важка гра. Десь непорозуміння у захисті та промазані кидки стали причиною такої поганої першої половини.
 
- Як можете оцінити стартові два матчі збірної України у відборі на ЧС-2023 загалом?
 
- З одного боку, ми раді, що сьогодні виграли, але у нас залишився великий осад від поразки у Грузії. Не можу сказати, що ми там дуже добре грали, але перемога була близькою. Усю гру ми були поряд з ними, може, десь відставали, але прикро, що ми саме наприкінці припустилися вирішальних помилок, що коштувало нам перемоги.
 
А лютневе вікно, швидше за все, буде зсунуто і до команд, можливо, приєднаються гравці Євроліги, а у нас таких немає і нема ким посилитися. Можливо, буде тяжко, але все залежить від нашого настрою.
 
- У наступних матчах нам доведеться зіграти проти Іспанії. Що можете сказати про цього суперника?

- Іспанію особливо й представляти не доводиться, адже всі знають, що це світовий гранд. Але ми вже їх обігравали і нічого неможливого немає – вони такі самі люди, як і ми. Звичайно, вони мають досвід, але я можу сказати, що ми здаватися не збираємося, боротимемося, а далі як буде. 

Источник: ФБУ

Добавил: vodolaz
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.