вверх  обратно

Богдан Близнюк: "С Грузией нужно сильно сыграть командно"

23.11.2021

Один з лідерів збірної України Богдан Близнюк в коментарі пресслужби ФБУ розповів про враження від початку збору національної збірної, про майбутній матч проти Грузії та старт сезону з Будівельником.

 
- Ви вже провели кілька тренувань у збірній. Як готовність команди, форма гравців?
 
- Всі непогано виглядають, ми давно вже граємо в чемпіонаті і встигли набрати форму. Майже всі гравці знайомі, комбінації всі знаємо. Думаю, маємо гарно зіграти.
 
- Стартуємо у відборі ми виїзним матчем з Грузією, де дуже сильна передня лінія та досвідчені гравці ззаду. Які налаштування на гру?  
 
- Нам потрібно грати як завжди сильно командою. У них сильні гравці попереду, але і у нас сильні. Вони сильні командно і ми також. Ми непогано відчуваємо один одного, потрібно буде грати швидко, знаходити передачами вільних партнерів.
 
- Питання по Джерому Рендлу, який останнім приєднався до збірної. Наскільки він добре вписується в командну хімію?
 
- Він знає, як грати в збірній. Останній раз він приїхав і здорово зіграв. Він не лише може індивідуально грати, але і гарно асистувати, може вести гру. Йому не важливі індивідуальні показники, йому головне перемога команди. З таким гравцем приємно грати.
 
- Ти змінив команду у міжсезоння, перейшовши з Київ-Баскету до Будівельника. Які враження від старту сезону, від виступу команди?
 
- У нас хороша команда, мені все в Будівельнику подобається. Було пару прикрих поразок в матчах, де потрібно будо вигравати. Але зараз ми знайшли свою форму, останні шість ігор добре грали. Останні новачки теж нам допоможуть. Якщо кожен наступний день, тиждень ми будемо старатись грати все краще, то у кінці сезону, у плейофф ми будемо дуже сильно грати.
 
- Порівняй свою роль у Київ-Баскеті та Будівельнику.
 
- У Будівельнику більше сильних легіонерів на яких покладена важлива роль. Я у Будівельнику виконую більшу роль у захисті, закриваю сильних гравців суперника. У нападі теж є певні функції, просто трішки. І більш я зосереджений на захисті.
 
- Ти вже третій рік у Суперлізі. Порівняй, чи стає вона сильнішою?
 
- Кожен рік, що я виступаю у Суперлізі її рівень стає все кращим. Я думаю, так буде і надалі.
 
- Відомо, що ти хотів спробувати сили закордоном. Чому ти зрештою опинився у Будівельнику?
 
- Так, були варіанти у Туреччині, але не так сталось, як хотілось. Але Будівельник – теж гарний варіант.
 
- Наскільки сильним у тебе ж бажання зіграти у єврокубках? Можливо в наступному сезоні.
 
- Звичайно хочеться, але якщо змінювати команду, то треба оцінювати загальну картину, не лише дивитись чи це сильна команда. Може бути, що ти не спрацюєшся с тренером, не піде гра з гравцями і це негативно позначиться на кар’єрі. Потрібно дивитись на всю картину, а не лише на виступ клубу у єврокубках.
 
Нагадаємо, наша команда зіграє 26 листопада в Тбілісі проти Грузії та 29 листопада в столичному Палаці спорту проти Північної Македонії. Квитки на домашній матч ще можна придбати.

Источник: ФБУ

Добавил: vodolaz
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.