вверх  обратно

Срджан Радулович: "Мы добыли важную победу"

15.11.2021

Головний тренер жіночої збірної України Срджан Радулович прокоментував непросту перемогу над Фінляндією у відборі на Євробаскет-2023.

- Емоційно та фізично ми багато залишили у матчі з Францією. Я чекав сьогодні на важкий матч. Фінляндія – складний суперник, який грає у дуже агресивний баскетбол усі 40 хвилин, кидає, швидко грає. Ми сьогодні здобули важливу перемогу.

- Чи були сюрпризи від Фінляндії?

– Сюрпризів від суперника не було. Нам було важливо правильно зарядити нашу команду. Друга гра після Франції була дуже важка.

- Наприкінці було важко? В чому причина того, що підпустили суперника?

- Це втома. Я дуже вдячний нашим гравчиням за те, що вони зробили у цих двох іграх. Це було дуже-дуже важко.

- Багато роботи було і в атаці, і у захисті. Як оціните гру проти лідерів збірної Фінляндії?

– Ми старалися, грали на максимумі. Іноді виходило, іноді ні. Були проблеми через чотири фоли Юркевічус, ми шукали варіанти заміни. Але всі дівата зіграли якнайкраще. 

– За рахунок чого вдалося зробити ривок на початку матчу?

- Поки в нас було достатньо сил, ми добре грали, контролювали матч, а вже з другої чверті почала даватись взнаки втома і ми не показали нашої звичної агресії в захисті. У нападі у нас не все залітало, таке може бути, але над захистом треба ще працювати. Сьоглдні не все вдалося, але наприкінці матчу все вийшло. Але, на щастя, все вийшло. Я задоволений. Тяжка гра, але дівчата проявили характер і їм вдячний.

- Підсумуйте короткий підсумок старту нашої команди у відборі на Євробаскет-2023.

- Тільки позитив. Ми здобули результат у цих двох матчах. Готуватимемося далі, виправлятимемо помилки, які було допущено.

Добавил: BrickFreak
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.