вверх  обратно

Татьяна Юркевичус: "Давно мечтала приехать в такую сплоченную сборную Украины"

14.11.2021

Форвардиня національної збірної України Тетяна Юркевічус прокоментувала важливу перемогу над збірною Фінляндії в матчі 2-го туру кваліфікації Євробаскета-2023 (77:71).

Тетяна у виїзному матчі набрала 16 очок, зібрала 8 підбирань та зробила 7 перехоплень, завершивши матч із рекордним у нашій команді рейтингом ефективності у 26 балів.

Які враження від цього матчу в Фінляндії?

- Чесно кажучи, видихнули. Ми налаштовувались на цей матч, але після гри з Францією, після перельота було трошки важкувато, але ми розуміли, що не можемо програти — тільки вперед і тільки перемога. Я дуже вдячна дівчатам, за те що вони віддавалися на повну, за те що тренери нас підтримували, десь накричали, десь похвалили. Це нас налаштувало і я рада, що ми веземо цю перемогу додому.

Впевнена перша половина, але в третій чверті були певні проблеми, чому, як думаєш?

- Проблеми були, тому що трохи впав відсоток реалізації кидків із-під кільця — трохи опустилися руки. І фолів трохи насвистіли невчасно, але це баскетбол, помилки бувають і у нас, і у суддів. Головне, що ми виграли.

Ти на чотирьох фолах дограла весь матч до кінця, як вдалося втриматися у грі?

- Мені допоміг тренер, адже він вчасно мене міняв, відчувачи, коли я трохи заводилася. Як тільки я агресивніше грала у захисті, він мене саджав на лаву. І це були правильні рішення, тож це завдяки йому.

У тебе був величезний обсяг роботи у захисті, у тому числі проти лідерки збірної Фінляндії Куйер. Як впоралась?

- В принципі я задоволена своєю грою. Так, вона щось забила, але я дала їй бій.

Які загальні враження від першого ігрового вікна?

- Чесно кажучи, я давно мріяла приїхати до національної збірної, у такий колектив та до такого тренера, де ми всі як одне єдине ціле, як одна родина. Тільки позитивні емоції, я дуже рада. Вітаю дівчат із перемогою.

Источник: ФБУ

Добавил: BrickFreak
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.