вверх  обратно

Похоже, это историческая победа: что говорили баскетболистки сборной Украины после матча с Францией

12.11.2021

Жіноча збірна України з сенсаційної перемоги над титулованою Францією стартувала у відборі на жіночий Євробаскет-2023 - 90:71. За підсумком першого ігрового дня Україна очолила свою відбіркову гру.

Після матчу Христина Філевич розповіла, що з перших хвилин повірила: вони здатні подужати Францію.

"Як тільки повели, відчули, що можна, можна їх обігрувати. Вони такі самі дівчата, як і ми. Ми боролися й були сильнішими. Далі будемо бачити. Це дуже сильна команда, технічна. Можливо, десь у них сьогодні не вийшло, зате вийшло в нас".

Філевич вважає, що старт одразу проти фавориток пішов команді на користь і дав якомога раніше зрозуміти, як грати проти француженок.

"Це краще, що зараз із ними зіграли, відчули їх. Будемо далі вивчати, щоб забрати помилки, які зробили, та показати ще кращі результати, довести, що ми є однією з найсильніших команд".

"Емоції шалені! – поділилася враженнями від гри з Суспільне Спорт Олеся Малашенко. – Мені здається, це історична перемога.

Дуже рада, що це сталося саме тоді, коли я повернулася. Я бачу атмосферу в команді: всі були добре налаштовані, по-бойовому. Тренер розбирає команду блискуче. Слухаєш тренера – отримуєш результат".

Щодо малої кількості ротацій, Малашенко відповіла тільки, що "це було рішення тренера". Упродовж того часу, який їй довірив наставник, попри свою нападницьку спеціалізацію, Олеся зосередилася на грі в обороні.

"Якогось безумного переломного момету не було. Був захист, від якого в нас пішов напад. Промазали в нападі? Неважливо. Головне – відпрацювати в захисті. Це був ключовий момент, і в нас він вийшов. Враховуючи, що в нас найкраща гравчиня світу, я думаю, це нормально. Плюс дівчата, які дійсно хочуть допомогти їй по-максимуму. Індивідуально, але й командно".

Тетяна Юркевічус сказала, що підтримка трибун відчувалася й була "просто вау". А ще 26-річну баскетболістку шокувало, що вона зробила 19 підбирань.

"Та ви шо! – не повірила Юркевічус. – Уявлення не мала. За статистикою рідко стежу".

Источник: Суспільне

Добавил: vodolaz
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.