вверх  обратно

Посещать баскетбольные матчи без ограничений в красной зоне можно при условии вакцинации

28.10.2021

Станом на 28 жовтня в Україні вже 8 областей перебувають в "червоній" карантинній зоні через стрімке поширення коронавірусу SARS-CoV-2. Такі обмеження діють в Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Рівненській, Херсонській, Сумській областях. Також, як повідомляє МОЗ України, у зоні ризику перебувають ще 14 областей з "помаранчевим" рівнем обмежень. "Жовтий" рівень обмежень залишається лише у Вінницькій, Закарпатській та Кіровоградській областях.  

Це накладає обмеження на відвідування спортивних подій, зокрема баскетбольних матчів.

Особа може відвідати гру за умови наявності, окрім квитка, негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до часу початку гри, або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія). У разі пред'явлення серитифікату особа також повинна надати документ для підтвердження особи.

Федерація баскетболу України наголошує на важливості вакцинації!

Источник: ФБУ

Добавил: BrickFreak
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.