вверх  обратно

Украинский судья Николай Амбросов отстранен от работы на 3 года

22.10.2021

В п’ятницю, 22 жовтня, в офісі Федерації баскетболу України з використанням zoom-конференції відбулось засідання Виконавчого комітету Федерації баскетболу України.

На засіданні Виконкому ФБУ була розглянута Апеляційна скарга на рішення Комісії з правових відносин ФБУ від 20.09.2021 р. по справі справи щодо неправомірних дій судді ФБУ Амбросова М. при виконанні ним службових обов’язків.

Комісією було прийнято рішення відсторонити Амбросова від здійснення будь-якої діяльності, пов’язаної з баскетболом  строком на 3 роки, до 20.09.2024 року включно.

В Апеляційній скарзі Амбросов М.М. просив Виконком ФБУ  скасувати рішення Комісії з правових відносин та закрити провадження по справі. 

Під час засідання Виконком ФБУ заслухав представника (адвоката) Амбросова М.М. та прийняв рішення частково змінити рішення Комісії з правових відносин ФБУ у частині кваліфікації дисциплінарного правопорушення, залишивши при цьому строк відсторонення від здійснення будь-якої діяльності, пов’язаної з баскетболом.

Відео з zoom-конференції

Источник: ФБУ

Добавил: BrickFreak
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.