вверх  обратно

В Украине создана первая профессиональная команда по баскетболу 3х3

4.10.2021

У Києві в офісі Федерації баскетболу України відбулася зустріч з нагоди створення першої професійної чоловічої команди з баскетболу 3х3.

Команда отримала назву "Кельти-Буковель ". Базуватиметься в Івано-Франківську. У планах - участь у Челенджерах і Мастерсах з баскетболу 3х3.

Президент ФБУ Михайло Бродський привітав тренерів та гравців команди, побажав їм успіхів і озвучив цілі, зазначивши, що зі свого боку Федерація зробить все для їх досягнення.

"Ми стоїмо на порозі нової історії. Минуть роки і саме цих хлопців будуть згадувати, як першопрохідців.

Завдання - максимальні. Хочеться бачити українських баскетболістів на п'єдесталі, з медалями, на Олімпійських іграх", - зазначив Михайло Бродський на зустрічі з командою.

Лідерами створеної команди мають стати екс-гравці збірної Нікіта Руслов та Антон Мусієнко. Руслов в своєму активі має бронзу Ліги націй 2019 та срібло чемпіонату світу з баскетболу 3х3 в категорії U-23 у 2019 році. У вересні в складі національної збірної Нікіта Руслов став чвертьфіналістом чемпіонату Європи з баскетболу 3х3. Антон Мусієнко у складі збірної України U-23 у 2021 році став бронзовим призером Ліги Націй і чемпіонату Європи.

"Дуже цікавий проект, всі ми раді приймати в ньому участь. З усіма хлопцями знайомі давно, підібрався хороший колектив. Сподіваюся, все у нас вийде. Щасти нам", - відзначив один з гравців команди Нікіта Руслов.

Після зустрічі з президентом гравці та тренери поставили свої підписи під контрактами.Відтепер ці гравці зосередяться виключно на виступах у баскетболі 3х3. Першим тренером команди буде Дмитро Липовцев (@lipadima), допомагати йому буде Олександр Кодола (@kodola_sasha20)

До складу команди "Кельти-Буковель" увійшли:

Владлен Бережний - @Vlad_bereg (01.03.1995). Перший тренер - Бережний Ігор Генадійович
Вадим Биков@vadikbykov (06.06.1996). Перший тренер - Савченко Ірина Олегівна
Кирило Мещеряков - @kirillme33 (17.08.1995). Перший тренер - Понько Володимир Іванович
Антон Мусієнко@toha_mus (31.10.1997). Перший тренер - Демченко Леонід Іванович
Нікіта Руслов@nikitaruslov (23.10.1996). Перший тренер - Міхельсон Максим Сергійович

Источник: ФБУ

Добавил: BrickFreak
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.