вверх  обратно

В Киеве состоялась встреча президентов клубов Суперлиги

23.09.2021


22 вересня напередодні матчу за Суперкубок України в Києві пройшла нарада керівників клубів елітного чоловічого дивізіону — Суперліги Windrose. Участь у зустрічі взяли представники всіх клубів національної першості.

Учасники наради вже на початку спілкування дійшли згоди, що подібні зустрічі мають бути системними і проходитимуть регулярно протягом сезону. Усі президенти клубів підтримали один одного у прагненні постійного підвищення рівня турніру, не тільки ігрового, а й медійного — якості трансляцій, роботи пресслужб, заповнюваності арен тощо.

Важливою темою стала фінансова підтримка від титульного та генерального спонсорів Windrose та Паріматч. Підтримка партнерів допомогла акумулювати солідний рекламний бюджет. Вперше за останні кілька років він становитиме значну суму.

З цього сезону ліга переходить на професійну маркетингову модель. Кожен з клубів протягом сезону отримає по мільйону гривень від Федерації баскетболу, титульного і генерального спонсорів Суперліги. Ці надходження допоможуть клубам і за їх рахунок команди зможуть покращити рівень трансляцій.

Під час наради президенти клубів Суперліги погодилися за рахунок спонсорських грошей в розстрочку надати підтримку Хіміку на старті сезону — до стабілізації ситуації на заводі ОПЗ (Одеський припортовий завод - головний спонсор клубу).

Актуальною залишається епідеміологічна ситуація в Україні та світі. Більшість гравців, які братимуть участь у сезоні Суперліги Windrose 2021/22, вже отримали щеплення від COVID-19. Ті гравці та представники клубів, які за власним бажанням відмовляться від вакцинації повинні будуть перед кожним матчем за власні кошти проходити та надавати негативний ПЦР-тест на коронавірус.

Участь у нараді взяв провідний український арбітр, голова технічної комісії ФБУ Борис Рижик, з яким президенти клубів обговорювали можливості для підвищення рівня суддівства.
 
Було обговорено декілька можливих нововведень, які отримали підтримку від керівників клубів: надання головним тренерам команд одного челенджу на матч — додаткового перегляду епізоду арбітрами з можливістю зміни рішення. Також задля підвищення динаміки та видовищності гри у випадку спірного м’яча використовувати не стрілку, а вкидання, як це відбувається в матчах топових клубних ліг світу. Ці нововведення можуть набути чинности вже з листопада у разі ухвалення їх Виконкомом Федерації баскетболу України.

Перший ігровий тиждень регулярного чемпіонату Суперліги Windrose стартує вже сьогодні, 23 вересня. Цього тижня буде зіграно шість матчів:

23 вересня

19:00 Дніпро — Харківські Соколи (XSPORT+)

24 вересня 

18:00 Хімік — Одеса (УНІАН)

19:00 Тернопіль — Київ-Баскет (Obozrevatel)

25 вересня 

16:00 Миколаїв — Кривий Ріг (Obozrevatel)

26 вересня 

15:00 Черкаські Мавпи — Будівельник (УНІАН)

16:00 Прометей — Запоріжжя (Obozrevatel)

Источник: ФБУ

Добавил: BrickFreak
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.