вверх  обратно

Сергей Лищук: "Украинский баскетбол становится конкурентным"

23.09.2021

Напередодні матчем за Суперкубок України стартував новий баскетбольний сезон. У Києві зійшлися чинний чемпіон країни Прометей та володар національного Кубка Будівельник.

Серед гостей столичного Палацу спорту був і президент БК Рівне, уславлений у минулому баскетболіст збірної України Сергій Ліщук.

Враженнями від баскетбольного шоу він поділився в соцмережах.

«Вчора відвідав фінал Суперкубку України з баскетболу! Отримав масу задоволення як від гри, так і від організації самого матчу! Ну і найголовніше, що порадувало, це те, що український баскетбол став яскравим і конкурентним! З'являються якісні легіонери, а разом з ними зростає і рівень наших українських гравців! Яскраве тому підтвердження титул MVP який заслужено отримав Ілля Сидоров! Завдяки такому прогресу українців є розуміння, що у нашої національної збірної гарне майбутнє!» - написав Сергій Ліщук.

Нагадаємо, Прометей переміг в матчі за Суперкубок Будівельник, виборовши перший трофей сезону.  

Источник: ФБУ

Добавил: BrickFreak
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.