вверх  обратно

Дмитрий Забирченко: "Одной из основных причин нашего поражения стало волнение"

4.08.2021

Чоловіча збірна України U-18 з поразки стартувала на Єврочеленджері у Словаччині. У першому для себе матчі, команда Дмитра Забірченка поступилася господарям турніру.  Перед заключною чвертю синьо-жовті вели у рахунку +4, але словаки виграли останній відрізок – 21:11, а з ними й матч 79:73.

Після поразки від Словаччини, головний тренер збірної України U-18 Дмитро Забірченко дав коментар прес-службі ФБУ по цій грі.

Дмитре Олександровичу, збірна із прикрої поразки стартувала на Єврочеленджері, як ви прокоментуєте  матч?

В принципі, була рівна гра. У кожної з команд є свої сильні сторони, є слабкі. Я думаю, що одним із основних чинників нашої поразки, стало хвилювання. Для хлопців ця гра була першою за кілька років. До того ж, у цьому складі, вони вперше зібралися. Тому, думаю, що хвилювання зіграло свою роль.

Ми не закинули 15 штрафних, ми багато не закинули з під кільця, у нас було 24 втрати. Якщо не брати до уваги ті прикрі промахи та втрати, ми непогано виглядали у цьому матчі. Однак, потрібно показувати свою перевагу більш холоднокровними рішеннями, більш холоднокровним нападом, без втрат.

Я вдячний гравцям, бо вони боролися, не опускали руки, навіть коли щось не вдавалося. Вони залишалися командою, за це їм дякую. У нас ще два матчі попереду, нам нічого не залишається, як їх виграти.

Яка атмосфера панувала у роздягальні після поразки, як гравці сприйняли цей програш?

Звичайно, після матчу хлопці засмутилися. Я сказав їм не опускати голови. Попереду на нас чекають ще дві гри, ми не можемо довго сумувати. Не можна з поганим настроєм виходити на наступні матчі. Тому, ми трішки посумували, а далі знову в бій.

Источник: ФБУ

Добавил: BrickFreak
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.