вверх  обратно

Срджан Радулович: "В нашей игре хватало ошибок, но это связано с усталостью девочек"

28.07.2021

Жіноча збірна України U-18 із впевненої звитяги розпочала свій шлях на Єврочеленджері у болгарській Софії. У першому матчі синьо-жовті здолали команду Північної Македонії - 69:52.

Наші дівчата потішили не лише злагодженою командною роботою, але й індивідуальною результативністю. Зокрема Катерина Микульська та Тетяна Ткаченко оформили по дабл-даблу, набравши по 12 очок та зробивши по 10 підбирань. Натомість Христина Кулеша, із 23 пунктами, стала найкращим снайпером матчу. Після гри ФБУ поспілкувалася із наставником юніорської збірної Срджаном Радуловичем.

Пане Срджане, вітаємо із перемогою та вдалим стартом на Єврочеленджері. Як ви оціните матч?

- Я дуже задоволений результатом. Звісно, у нашій грі вистачало помилок, але це пов’язано із втомою дівчат. Команда старалася добре відіграти у захисті. У нас був хороший настрій на цей матч. Ми вигравали підбори, контролювали ситуацію під щитами. Коли граєш дуже агресивно у захисті, виникають певні помилки в атаці. У нас було багато втрат, але це, як я вже казав, результат втоми.

Ще далася взнаки відсутність досвіду, якого не вистачає. Багато гравчинь вперше потрапили до збірної. Не приїхало сім дівчат, які повинні були бути тут. Проте, я не вважаю, що це мінус. Навпаки, шанс отримали інші гравчині. Можу сказати, що генерал задоволений сьогоднішньою грою.
 

- Дівчата чудово провели першу половину гри. На велику перерву українки пішли з перевагою у 16 очок. Це була ваша тренерська установка – із перших хвилин матчу почати активно тиснути на суперниць?

- Так, це була моя ідея. Я люблю такий стиль баскетболу – агресивно грати у захисті. Адже тоді вдається і добре атакувати. Ми зробили великий сюрприз для збірної Македонії. Вони не очікували, що ми відразу почнемо пресингувати. Ми контролювали темп гри. Щоправда, на 4-й хвилині другої чверті, був маленький провал. Ми розслабилися і дали шанс суперницям. Так робити не можна, потрібно увесь відрізок грати на одному рівні. Це питання ми спробуємо вирішити у процесі тренування.

 
- У грі проти Північної Македонії наші дівчата показали не лише чудову команду взаємодію, але й індивідуальну результативність. Хто вас найбільше сьогодні вразив?

- Звичайно, якщо гравчиня набирає 23 очки, як це зробила Кулеша, то це найкраща гравчиня. Проте, є речі, яких не фіксують у статистиці, але вони дуже важливі. Наприклад, якщо гравець втрачає м’яч, то це не пишеться в актив гравцеві іншої команди, який зробив правильний тиск на суперника, щоб той помилився. І ось таких моментів є дуже і дуже багато. Я можу одне сказати: ми грали, як команда. Це ми спробуємо повторити і завтра. Індивідуальна статистика, звісно, мене потішила. Кулеша набрала 23 очки, Таня Ткаченко – 12, Катя Ткаченко – 14. Це приємно, коли ти бачиш, що є прогрес.

 
- У середу на вас чекає матч проти господарок турніру – болгарок. Яких труднощів нашим дівчатам варто очікувати у цій грі?

- У нас немає можливості розслаблятися. У нас кожна гра – це складна гра. Я підкреслюю, що ми приїхали сюди дуже молодим та недосвідченим складом. У нас було лише 15 днів на підготовку, але це не настільки важливо. Головне, щоб ми були налаштовані на завтрашню гру. Матч проти Болгарії буде дуже складним, це зовсім інший стиль баскетболу порівняно з тим, який демонструє команда Македонії.

Источник: ФБУ

Добавил: 
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.