вверх  обратно

Президент “Прометея” Дубинский: “У нас подписан 5-летний контракт на использование зала в Слобожанском”

22.06.2021
Президент “Прометея” Владимир Дубинский рассказал о ситуации сложившейся с домашней ареной клуба в Каменском, а также подтвердил, что команда переезжает в пригород Днепра — поселок Слобожанское. 
 
“На жаль, це так, команда буде переїжджати. Особисто для мене це величезний біль і цей момент складно усвідомити. Ми завжди пов'язували свій проект з Кам'янським, досягли того, що в місті була проведена реконструкція спорткомплексу і думаю, що зараз це найкращий маленький зал в країні (посміхається). Але після виборів, на жаль, сталася низка неприємних подій. Міський голова Кам'янського ніколи не фінансував проекти, які були пов'язані з "Прометеєм", і ми, чесно кажучи, не сильно його просили і розуміли, що повинні бути самодостатніми. Свого часу завдяки допомозі президента Федерації баскетболу України Михайла Бродського в комунальну власність був переданий недобудований Палац спорту і цей об'єкт позачергово був внесений до списку тих, які підлягали завершенню будівництва. І ось після виборів раптом змінилося ставлення до "Прометея", ми стали розуміти, що будівля спорткомплексу швидше за все буде приватизована. На ім'я мера було складено листа з проханням про передачу Палацу спорту з комунальної власності до облради, але ми отримали відповідь за підписом мера про недоцільність і передачі об'єкта, і його фінансування, i ми зрозуміли, що все зовсім погано. Після цього відбувалися зміни керівництва спорткомплексу "Прометей", поява заборон тренуватися там нашим командам при тому, що діяв трирічний договір оренди між нами та комплексом. Зі свого боку ми намагалися налагодити з мером якийсь діалог, підписати, наприклад, Меморандум про співпрацю, але цього не сталося. Пішли абсолютно непотрібні процеси, на нас почав здійснюватися шалений тиск з боку новоспеченого керівництва спорткомплексу, коли викликалася поліція навіть під час півфінальних ігор плей-оф, відключалося світло. І все це відбувалося постійно.
 
Не хочу нікого звинувачувати. Напевно, цю будівлю хтось хоче приватизувати. З'явився, наприклад, документ про недостатню оплату оренди, нам було запропоновано платити 600 тисяч гривень в місяць, коли за угодою сума становила 100 тисяч гривень. ...Складно сказати. У мене чимало питань і претензій, але ми стали розуміти, що залишатися в Кам'янському неможливо і необхідно кудись переїжджати, хоча ми і створили всю необхідну інфраструктуру: житло гравцям, академію, зал, робочі місця.
 
Ми згадали про наявність залу в Слобожанському, селищі міського типу, приїхали туди, розповіли про свої проблеми, концепцію розвитку клубу. Першочергові проблеми полягали в тому, що в залі тренується 165 дітей і він не був призначений для проведення матчів Суперліги, в ньому - зовсім інше покриття, але нас прийняли, можна сказати, з розкритими обіймами, не вірячи, що сам "Прометей" може грати у них. Стався ряд зустрічей з керівництвом Слобожанського і ми отримали в користування зал. У нас підписаний контракт на користування ним протягом п'яти років і зараз ми вже інвестуємо в нього. Прийняли також рішення, що побудуємо тренувальний зал, де будуть займатися тільки діти.
 
Ми постійно відчували допомогу, перш за все з боку керівництва області та Федерації баскетболу України. Михайло Юрійович Бродський порадив нам залишити назву клубу "Прометей", щоб не ображати кам'янчан, але при цьому щоб клуб представляв вже Дніпропетровщину.
 
Ми будемо знаходитися в Слобожанському, представляти область, створювати в ній дитячі школи. Впевнені в тому, що тих кам'янчан, які ходили на ігри команди, ми не втратимо, хоча те, що трапилося, особисто для мене - це трагедія. Через півроку ви побачите, що в спорткомплексі "Прометей" в Кам'янському знову все буде зруйновано, так, як і було до нас. Ми пропонували навіть залишити в місті команду Вищої ліги, але нас не хочуть навіть слухати.  
 

...Я зібрав хлопців перед четвертою грою з "Дніпром". Сказав їм, що необхідно виграти, особливо тому, що Ронен наступного дня відлітав до збірної Чехії. Уже тоді гравці знали, що команда буде їхати з Кам'янського і я сказав їм, що поїхати необхідно в якості переможців чемпіонату, щоб всi говорили, що 9-м чемпіоном країни став "Прометей" (Кам'янське), щоб Кам'янське залишилося в історії містом команди- переможця чемпіонату".

Добавил: BrickFreak
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.