вверх  обратно

В Тростянце завершился первый этап чемпионата Украины 3х3

19.06.2021

В Тростянці пройшов стартовий етап чемпіонату України з баскетболу 3х3. 18 команд  - 6 в жіночій категорії та 12 в чоловічій, боролися за дебютну перемогу в сезоні. Призовий фонд турніру склав 50 тисяч гривень.   

В жіночій категорії участь брали шість команд поділені на дві групи по три в кожній: Франківськ-ПНУ, Блискавка, КЗ ПСДЮСШОР-2 (1) в групі А та Energy, Forward і КЗ ПСДЮСШОР-2 (2) в групі B.

Франківськ-ПНУ у складі Альони Самохвалової, Люсі Волнянської, Олени Бойко та Ольги Боровець виявився найсильнішим. Команда здобула дві перемоги у двох матчах в своїй групі, і впевнено пройшла плей-оф, перегравши у фіналі КЗ ПСДЮСШОР-2 - 18:14.

Серед чоловіків за перемогу на старті сезону боролися аж 12 колективів: Deaf, Kontora, Дядя Ваня, Чача, Промбудсфера, Похилі, СумДУ, Фунтик, Play Light, Володя, Профільтех Житомир та Десна.

Перемогу у цій напруженій битві святкувала команда Kontora (Анатолій Конєв, Костянтин Анікієнко, Олександр Кодола та Олексій Адедіран). Вони перемогли Prombudsfera в овертаймі 22:20. Матч став справжньою прикрасою турніру, як і належить фіналам. За 5 секунд до завершення основного часу Prombudsfera влучним дальнім перевела поєдинок в екстратайм, але там все ж сильнішою була команда Kontora.

 

Источник: ФБУ

Добавил: 
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.