вверх  обратно

Богдан Близнюк — лучший форвард сезона в Суперлиге

16.06.2021

Федерація баскетболу України продовжує оголошувати володарів індивідуальних нагород за підсумком сезону Суперліги Паріматч 2020/21.

Найкращим форвардом сезону визнано капітана Київ-Баскета Богдана Близнюка. Лідер столичного клубу був одним з головних претендентів на титул MVP регулярного чемпіонату та одним з найстабільніших гравців ліги.

В регулярному чемпіонаті Близнюк за 26.3 хвилини набирав 12.2 очка, робив 5.5 підбирання та 3.3 передачі (РЕ 15.0). У 8 матчах плей-оф форвард приносив Київ-Баскету 13.4 очка, 5.8 підбирання та 2.9 передачі (РЕ 16.4) за 29.3 хвилини.

Середня статистика Богдана по сезону склала 12.4 очка, 5.5 передачі та 3.2 передачі (РЕ 15.2). Близнюк реалізовував 54.4% двоочкових та 36.3% триоочкових, виконуючи 2.7 кидка з-за дуги в середньому за гру. Відзначимо, що форвард покращив свій показник реалізації дальніх атак на 10% у порівнянні з попереднім сезоном, виконуючи при цьому таку ж кількість спроб.

Близнюк — найефективніший гравець Київ-Баскета, другий за очками та підбираннями, третій у киян за передачами. Форвард протягом сезону був лідером команди, яка впевнено виграла регулярний чемпіонат, програвши Запоріжжю півфінальну серію плей-оф (2-3).

Це був другий сезон Богдана Близнюка у складі Київ-Баскета та третій на професійному рівні після чотирьох років виступів в NCAA. 

Источник: ФБУ

Добавил: BrickFreak
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.