вверх  обратно

Сборная Украины 3х3 поборется за последнюю путёвку на Олимпийские игры в Токио-2020

30.05.2021

В угорському Дебрецені 4-6 червня відбудеться універсальний кваліфікаційний турнір на Олімпійські ігри в Токіо-2020. На ньому за останню путівку на головні старти чотириріччя поборються шість збірних, серед яких і чоловіча команда України. 

Чоловіча збірна України 3х3 за рейтингом не виступала в Австрії, а в універсальній кваліфікації вона перебувала в черзі на участь. Щоб потрапити в Дебрецен, необхідно було, аби дві команди з трьох основних учасників універсальної кваліфікації вибороли олімпійські путівки в Граці. І це сталося.

Латвія та Польща змогли пробитися в Токіо завдяки потраплянню в трійку найсильніших в Австрії. Таким чином вони звільнили два місця в універсальній кваліфікації, які дісталися Бельгії та Україні.

А це значить, що ми поборемося за останній білет на Олімпіаду в Дебрецені 4-6 червня.

В суперниках буде п’ять збірних: Угорщина, Монголія, Словенія, Нідерланди та Бельгія. Останню ліцензію на Олімпіаду отримає лише переможець кваліфікації.

 

Источник: ФБУ

Добавил: 
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.