вверх  обратно

Максим Михельсон: "Сказал игрокам, что у них есть возможность вписать свои имена в историю клуба"

3.04.2021
Головний тренер Черкаських Мавп Максим Міхельсон в інтерв’ю прес-службі ФБУ прокоментував майбутній матч фіналу Кубка України, в якому його команда в Києві битиметься за трофей із найтитулованішим клубом України столичним Будівельником.
 
Для вас це буде четверта зустріч із Будівельником у сезоні. Кияни наразі демонструють свою найкращу гру?
- Зараз вони мають найкращий ростер у чемпіонаті, а в якій формі вони знаходяться — це тренерові Будівельника судити, а не мені. Вони демонструють хороший баскетбол, у них підбір хороших виконавців. Те місце, яке вони посідають у турнірній таблиці, воно не відповідає їхньому рівню, ростеру та потенціалу. Будівельник на сьогодні в таблиці має бути набагато вище — це реально. Такої ж думки я і про нашу команду.
 
Завдяки чому вашій команді вдалося прогресувати у другій частині чемпіонату?
- Завдяки тому, що вилікувалися всі гравці. Ми нічого не змінювали у наших схемах. На початку сезону ми грали в дуже обмеженому складі. У нас в цьому сезоні найширший ростер серед усіх команд — ми вже дійшли навіть до школярів, адже грати не було кому, через коронавірус. У нас 18 гравців перехворіли на коронавірус, навіть діти, які свого часу грали за нас.  Як тільки всі вилікувалися, ми почали показувати результати зовсім іншого рівня. 
 
 
Як на фоні напруженого графіка — після двох матчів за тиждень — оцінете фізичний стан команди? 
- Ми з Будівельником мали ідентичний графік, тому стан у нас буде приблизно ідентичний. А ось далі календар після Кубку дуже напружений. У нас наступна гра вже через день після фіналу, а через тиждень за 6 днів гратимомо 3 матчі. Але зараз не про це мова, зараз мова про фінал. А коли мова йде про такі матчі, треба забувати про втому та травми, зчепити зуби та грати. 
 
Які ви бачити ключові сильні сторони у грі Будівельника?
- Основна перевага Будівельника — це ширина складу. Їм навіть треба обирати серед легіонерів, кого ставити на гру, адже у них шість іноземців. Але ростер у них не тільки широкий, а й дуже якісний. Будь-яка заміна у них не тільки не ослаблює склад, а можливо навіть і підсилює. 
Другий момент — це небезпека майже від всіх гравців на периметрі. У них дуже якісні шутери — Саша Кобець, Макс Звонов, всі американські легіонери, Буртт. Дуже різнобічний, атлетичний та заряджений на боротьбу гравець Ківон Девенпорт, який також може атакувати і з-за дуги. У минулому нашому матчі саме цей гравець переломив гру, та вирвав перемогу для Будівельника — вирішив гру. Він став дуже вдалим підписанням для киян.
Ну і, звичайно, фактор Буртта, який треба враховувати. На початку сезону всі думали, що це віковий гравець, але при цьому він витримує на високому рівні та на вискових швидкостях всі матчі чемпіонату. Фактор його неочікуваних рішень — дуже важливий. Гравець дуже високого рівня і продовжує утримувати цей рівень навіть у своєму віці.
 
Як оцінюєте атмосферу в команді та психологічний стан підопічних напередодні фіналу?
- Вперше в історії нашого клубу ми виходиму до фіналу Кубка України. Хлопці вже вписали свої імена до історії. Якщо наш клуб, щось виграє — Вищу лігу, Суперлігу — у нас є місце в залі, де в честь цього вішають банери. Я сказав хлопцям, що в їхніх руках можливість закарбувати своє їм’я на цій арені назавжди. Вони можуть створити історію клубу і виграти трофей, який наш клуб ще ніколи не вигравав. У них є можливість вписати своє ім’я до історії клубу. 

Источник: ФБУ

Добавил: BrickFreak
0
text
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.