вверх  обратно

Два арбитра получили дисквалификации и денежные штрафы из-за ошибок в матче “Киев-Баскет” — “Запорожье”

23.03.2021
Під час засідання 17.03.2021р. Директорату ФБУ було розглянуто звернення БК «Запоріжжя» з приводу суддівства гри БК «Київ-Баскет» - БК «Запоріжжя», яка відбулась в м. Києві 05.03.2021р. Крім того, Технічною комісією ФБУ було надано відповідний висновок.
 
Так, згідно з висновком ТК ФБУ №2 від 16.03.2021р. за 1,5 сек. при вкиданні м’яча за бокової лінії, гравець БК «Київ-Баскет» Олександр Мішула пересік бокову лінію – відбулася помилка судді Юрія Щербака, яка могла вплинути на результат гри, згідно статті ОПБІ 36.39. Технічним зауваженням мав бути покарний гравець Мішула.
 
Що стосується арбітра Володимира Пед'єва, згідно з висновком ТК ФБУ №2 від 16.03.2021р. за 2 сек. до кінця основного часу, фол на Б5 (Кефі) – з ракурсу відео запису неможливо чітко визначити був фол чи ні, але ТК ФБУ схиляється до того що, контакт гравця №25 Київ- Баскет (Тібодо) проти гравця №5 (Кефі) є персональним зауваженням у процесі кидка. Враховуючи рахунок гри і кількість часу (останні секунди гри), що залишилась до кінця гри, Директорат ФБУ розцінив дану помилку судді як таку, що могла вплинути на результат гри.
 
Відповідно до п. 74.1.5 Правил проведення ЧУ та КУ у разі неякісного суддівства, що встановлено Технічною комісією та Експертною комісією ФБУ (під час гри суддею допущено велику кількість помилок (шість та більше), або одну чи декілька грубих помилок, які могли вплинути на результат гри, або втрата контролю над грою, що призвела до інциденту), - суддя сплачує обов’язковий грошовий внесок у розмірі 3 000 (три тисячі) гривень та винного переводять на суддівство в нижчий дивізіон терміном на один місяць.
 

Таким чином, керуючись положенням п. 74.1.5 ст. 74 Правил проведення «Санкції за дії, що вчинено суддею, комісаром, суддею за секретарським столом, статистиком», до арбітрів матчу Володимира Пед'єва та Юрія Щербака застосовано штрафну санкцію у вигляді обов’язкового грошового внеску на користь ФБУ в розмірі 3 000 (три тисячі) гривень та переведено на суддівство до нижчого дивізіону – Дивізіону «Б» (Вища ліга) терміном на один місяць. Рішення щодо переведення до нижчого дивізіону вступило в силу з 22.03.2021р. та діє до 22.04.2021р. включно. 

Источник: ФБУ

Добавил: BrickFreak
0
text
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.