вверх  обратно

Виталий Черний: "Прометей" имеет достаточно информации о "Монсе"

23.03.2021

Український Прометей грає 23 березня проти бельгійського Монса матч 1/8 фіналу Кубка Європи ФІБА.

Очікуваннями від поєдинку та думкою про суперника поділився головний тренер українців Віталій Черній.

- У нас дуже багато інформації ігрового плану щодо суперника. Команда дуже рівна, не вікова, але в той же час досвідчена, а тон в ній задають американські легіонери. П'ятеро американців, будемо так говорити, тягнуть команду на євроарені. Усі отримують ігровий час в районі 30-32 хвилин. Не можу сказати, що Белфіус Монс грає у швидкий баскетбол, хоча і використовує прориви, але якщо відразу не виходить втекти, починається позиційний напад, де є місце і індивідуальним діям. Добре використовує наш суперник і помилки іншої команди, що знову таки випливає з наявності великої кількості досвідчених гравців, якi не один рік пограли в Європі.

Маємо повну інформацію про те, як команда діє як в нападі, так і в захисті, тому у нас є варіанти протидії супернику. Найголовніше – втілити все це на майданчику.

Щодо фізичних кондицій наших гравців, то гра з Будівельником показала, що хлопці, які не грали в попередніх матчах, поступово покращують їх. Це стосується, наприклад, Рашада Вона і Сашка Белікова. Після хвороб і травм наші гравці входять в необхiдний ритм, але поки команда все-таки знаходиться в трохи підвішеному стані. Будемо налаштовувати хлопців, в тому числі і в психологічному плані, на ті командні взаємодії, які нам, тренерам, хотілося б бачити.

Кожен з наших гравців хоче проявити себе, тим більше що майбутній матч схожий на фінал, оскільки продовжувати боротьбу в турнірі буде тільки переможець. Необхідні максимальна концентрація і використання як своїх найсильніших сторін, так і недоліків суперників.

 

Источник: ФБУ

Добавил: 
0
text
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.