вверх  обратно

Иссуф Санон: "Возвращение болельщиков - это самая лучшая новость за год"

18.02.2021
Захисник збірної України Іссуф Санон розповів по підготовку національної команди до матчів кваліфікації Євробаскета-2022 в домашньому баблі проти команд Словенії (20 лютого) та Угорщини (22 лютого). Головною новиною останніх днів стало рішення про повернення гладячів на трибуни спортивних та, зокрема, баскетбольних арен, чому Іссуф був дуже радий.
 
У тебе була травма, яка заважала тобі минулого сезона та на початку поточного. Розкажи про свій стан зараз.
- Травма, яка у мене була, була доволі тонка. Тому я зараз трохи більше уваги приділяю своєму відновленню, слідкую за собою. На початку сезону у мене були певні проблеми з ногою через операцію, але зараз почуваюсь добре і готовий допомогти збірній.
 
Приїзд до збірної допомагає трохи перезавантажитись психологічно під час напружного сезону?
- Так, адже тут інші люди, зовсім інша енергія. Сюди всі приїжджають заряджені, тому можна сказати, що це легке розвантаження. Тим більше, що тут граєш з людьми з інших команд, отримуєш нову інформацію, чомусь новому вчишся.
 
На нас чекає другий матч проти Словенії. Вже пройшло достатньо часу після першого поєдинку, як вважаєш, чому зазнали поразки в Любляні?
- Головна проблема була в старті гри. Ми багато програвали і протягом усього матчу намагалися повернутися. Почали погано, потім додали. Ми не були готові до пресингу словенці та була невеличка розконцентрація, коли був ривок у словенців. У наступній грі нам потрібно просто менше хвалюватись, грати в свою гру. Думаю, що ми зможем довести, чого ми варті і на якому рівні знаходимось.
 
До збірної України повернувся Джером Рендл, ти граєш з ним вперше. Які враження від нього на майданчику та за його межами?
- Поза межами майданачика він, як кожен хороший гравець, завжди з командою — тут все нормально. Щодо гри разом, то у нас були тільки тренування. Тому поки що не можу особливо нічого сказати, адже тренування та ігри завжди відрізняються. А так він знаходиться у хорошій формі, особливо після розрива хрестоподібної зв’язки, плюс, думаю, він ще додасть і покаже, на що він здатен.
 
Розкажи, будь ласка, про свою ситуацію в НБА.
— No comments.
 
Ми отримали хорошу новину — фани повертаються на трибуни. Як ти відреагував на це?

— Вболівальники, не можу дочекатися, коли побачу вас. Мені здається, що це найкраща новина за рік, адже грати без глядачів просто неможливо. Те саме, коли ти приходиш до театру, а грати нема для кого — граєш сам для себе. Це якось створює додатковий тиск. Починаєш в деяких моментах більше думати. Коли зал повний, мені легше, більше концентрації, адже люди на трибунах, більше відповідальності. Перед фанами приємніше грати. Тому всіх чекаю, щоб всі були на трибунах!  

Источник: ФБУ

Добавил: BrickFreak
0
text
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.