вверх  обратно

Михаил Бродский: "Кабмин намерен 15 февраля принять решение о возврате болельщиков на трибуны"

11.02.2021

В Киеве состоялась пресс-конференция, предваряющая проведение заключительных матчей квалификации чемпионата Европы 2022 года в группе F. Участие в пресс-конференции принял президент ФБУ Михаил Бродский, который рассказал о возможности возвращения болельщиков на трибуны и ответил на другие актуальные вопросы.

- У нас буде не дуже звичний формат, приїдуть чотири збірних. На жаль, досі немає глядачів на трибунах, хотілося б, щоб вони прийшли подивилися. Під час моєї останньої розмови з Урядом, отримав інформацію, що вони мають намір 15 лютого ухвалити рішення, що не тільки на концерти будуть пускати 50% гладачів, а й на спортивні події. Для нас важливо, щоб на наші ігри приходили люди.

Ми виживали, але треба жити. Нам вдалося завядки власникам клубів запросити в Україну багато гравців, які грали за кордоном. Те, що вони всі тут, в Україні, дає можливість, запрошувати їх в збірну. Ми вийшли на чемпіонат Європи, але нам важливо вигравати, щоб посісти перше місце, підняти свій рейтинг і на жеребкуванні опинитись у більш високому за рейтингом кошику.

Мене дуже розчаровує, що в новинах основних телеканалів та сайтів немає інформації про результати наших матчів, спортивних новин, баскетбольних тощо. Не на часі, мабуть. Але вже 30 років не на часі. Добре, що є XSPORT, Setanta Sports, Obozrevatel.

Закінчиться коронавірус, кому потрібно зроблять вакцину. В нашій Суперлізі близько 85% гравців перехворіли, тому коли я читаю цифри про мільйон перехворілих коронавірусом — це дуже смішно. Слава богу, що такі спонсори, як Паріматч нас не залишили у важкі часи. Завдяки їхнім грошам, і не тільки їхнім, ми існуємо. В Україні потрібне будівництво інфраструктури, якої майже немає.

Ми розраховуємо на збірну. Восени почнуться матчі відбору на чемпіонат світу, сподіваємося, що до того часу зал вже буде повний. Чекаємо всіх на іграх.

Щодо фінансування, то ситуація виправилася, в останні дні грудня Держава розрахувалася. Але незважаючи на те, що ми бачимо збільшення в бюджеті фінансування спорту в два рази, насправді цього не сталося. Нам не подобається та формула, яку обрало Міністерство. Все повернулося на ручне керування, нам це не подобається. Хотілося б, щоб Держава фінансувала федерації напряму, без Міністерства. Я впевнений, що Держава має взяти до уваги ігрові види спорту, як це роблять в Європі майже всі. Це соціально, це громадянське суспільство і залучає якнайбільлше людей до занять масовими видами спорта. Легку атлетику, мабуть, також можна приєднати до цього числа. Багато що треба зробити, але на жаль у нас державницьких людей, які все розуміють, дуже мало.

Источник: ФБУ

Добавил: BrickFreak
0
text
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.