вверх  обратно

ФБУ определила "баблы" третьего круга Суперлиги Параматч

23.01.2021

Суперліга Паріматч проведе третє коло у форматі баблів. Таку пропозицію на останнє засідання виніс виконком ФБУ. Водночас її підтримала більшість клубів Суперліги. В умовах пандемії та великої кількості перенесених матчів Суперліги на початку сезону формат баблів дасть можливість завершити чемпіонат у раніше запланований термін та не скорочувати кількість матчів.

Нагадаємо, що відповідно до регламенту Суперліги Паріматчі клуби мають відіграти чотири кола змагань. Зважаючи на розширення Суперліги до 11-ти клубів, регулярний чемпіонат складається з рекордних 220 матчів. Уже 7 лютого клуби завершують друге коло чемпіонату. Третє відбудеться у форматі баблів, за таких умов це коло вдасться завершити до середини березня. Однією з важливих вимог проведення баблів є ізольованість команд в одному місті та невелика кількість переїздів.

У 1-му, 3-му та 4-му баблі господарями паралельно будуть два клуби. В одному з них виступатиме п’ять клубів, в іншому – шість. Господарем другого баблу будуть відразу чотири клуби.

Перший бабл прийматиме Київ та Кам’янське. У Києві впродовж трьох днів місцеві Київ-Баскет та Будівельник прийматимуть у ПС «Венето» Тернопіль, Дніпро, Черкаські Мавпи та Харківські Соколи, а в Кам’янському ігри між собою впродовж чотирьох днів проведуть Прометей, Запоріжжя, Хімік, Одеса та Миколаїв.

Під час визначення місць проведення баблів важливу роль відігравала телевізійна картинка з ігрового залу, завантаженість палаців спорту та можливість розміщення делегацій команд.

Дати проведення можуть бути дещо зміщенні в залежності від телевізійної сітки мовлення каналів-трансляторів Суперліги Паріматч. Переважна більшість ігор вийде в ефірах каналів «Xsport», «Обозреватель», «Setanta Sport» та ТРК «Київ».

№ туру

 

Господарі та учасники «баблів» Суперліги (3-е коло)

 

 

1.

 

БК «Київ-Баскет»

Дата: 10-12.02.2021р.

Учасники: Київ-Баскет, Бдівельник, Тернопіль – Дніпро, Харків, Черкаси

СК «Прометей»

Дата: 11-14.02.2021р.

Учасники: Прометей, Запоріжжя – Хімік, Одеса, Миколаїв

 

 

 

2.

 

 

БК «Черкаські Мавпи»

Дата: 26 – 28.02.2021р.

Учасники: Черкаси – Харків - Дніпро

СК «Хімік»

Дата: 26 – 28.02.2021р.

Учасники: Хімік – Одеса – Миколаїв

СК «Прометей» - БК «Запоріжжя» дата: 28.02.2021р.

 

 

БК «Будівельник»

Дата: 26 – 28.02.2021р.

Учасники: Київбаскет – Будівельник – Тернопіль

 

 

3.

БК «Харківські Соколи»

Дата: 04-6.03.2021р.

Учасники: Харків, Дніпро, Черкаси – Прометей, Запоріжжя

БК «Тернопіль»

Дата: 03 – 06.03.2021р.

Учасники: Тернопіль, Будівельник, КиївБаскет – Хімік, Одеса, Миколаїв

 

 

4.

БК «Дніпро»

Дата: 10-13.03.2021р.

Учасники: Дніпро, Харків, Черкаси – Хімік, Одеса, Миколаїв

БК «Запоріжжя»

Дата: 10-13.03.2021р.

Учасники: Запоріжжя, Прометей – Київ, Будівельник, Тернопіль

 

 

Источник: ФБУ

Добавил: BrickFreak
0
text
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.