вверх  обратно

Генсек ФИБА поблагодарил ФБУ за возвращение "Будивельника"

29.10.2020
Генеральний секретар ФІБА Андреас Загкліс звернувся з листом до ФБУ, в якому подякував за повернення "Будівельника" та зазначив великий особистий внесок президента ФБУ Михайла Бродського в цьому питанні та розвитку баскетболу в Україні загалом.
 
«Звертаюся з цим листом стосовно клубу Будівельник та дій, які забезпечили йому можливість виконувати свою фінансову діяльність.
 
Звернув увагу на те, що особисте Ваше втручання мало вирішальний вплив на вирішення  питання щодо одного з найпопулярніших та найуспішніших клубів України. Це дозволило ФІБА ухвалити відповідні рішення та дозволило клубу знову реєструвати гравців.
 
Послідовність вашої Федерації у таких нормативних питаннях відіграє важливу роль в забезпеченні надійності та хорошої репутації українського баскетболу, а також поверненні ваших клубів - впевнений, уже скоро - до успішних виступів у таких провідних змаганнях, як Ліга чемпіонів.
 
Саме через зазначене вище висловлюю подяку Вам особисто. ФІБА й надалі залишатиметься на Вашому боці у Ваших зусиллях з розвитку баскетболу в Україні.
 

Прийміть мої найкращі побажання, а також побажання здоров’я та безпеки Вам та персоналу ФБУ».  

Источник: ФБУ

Добавил: BrickFreak
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.