вверх  обратно

Олег Юшкин: “Джаксен пропустит около месяца, планируем использовать новичка Брендона в Финале четырех”

30.09.2020
Головний тренер півфіналіста Кубка України Олег Юшкін в інтерв’ю прес-службі ФБУ прокоментував готовність команди напередодні Фіналу чотирьох, який вже найближчого вікенду проходитиме в Южному. У півфіналі одесити зіграють проти діючого володаря трофею Дніпра. 
 
Як пройшов передсезонний збір Одеси напередодні старту Суперліги та участі у Фіналі чотирьох?
- Ми почали підготовку пізно, на що є об’єктивні причини. Ми планували один склад в задній лінії, але в останній момент нам довелося міняти МакКорміка. Близько місяця пропустить Баден Джаксен. Поки що важко робити якісь прогнози та передбачувати, як ми будемо виглядати. Постійно якісь моменти вносять корективи в наші плани. 
 
Як оцінете тактичну та функціональну готовність команди?
- Сподіваюсь, що з функціональною підготовкою у нас все в порядку. Не знаю, в якій формі буде Дрю Брендон, якого ми підписали в терміновому порядку. Фізично ми готові непогано, але тактично ми пока що сира команда, адже доволі сильно оновили склад. 
 
Коли очіккується приїзд Дрю Брендона?
- Сьогодні він має бути в Одесі. Думаю, що ми спробуємо його задіяти в матчах Фінала чотирьох. 
 
Протягом останніх двох сезонів лідером команди був Брюс Мессі. Кого ви бачите новим лідером команди?
- Важко сказати, ми тільки починаємо. Минулого сезону, коли Мессі приїхав до команди, він також не відразу став повноцінним лідером. Коли ми побачили його лідерські якості, я, як тренер, та партнери стали довіряти йому дедалі більше. Сподіваюсь, що, скажімо, за перший місяць, коли всі будуть готові грати, ми зможемо визначитись, хто зможе стати лідером команди. Знову ж таки, я прихильник командного баскетболу і не люблю, коли ситуація залежить від одного або двох гравців.
 
Як інцидент, що відбувся під час контрольного матчу з Тернополем, позначився на команді?
- Ми втратили основного гравця задньої лінії, на якого сильно розраховували. Така велика пауза без баскетболу… Сім місяців. Десь арбітри втратили кваліфікацію, гравці довго не грали. І ця пауза наклала свій відбиток на цьому матчі. Емоції було виплеснуто. Всі горять бажанням і, як казав Айнарс Багатскіс у своєму інтерв’ю, всі хочуть грати — треба вже починати. Гравці скучили за баскетболом, емоції б'ють через край. 
 
Що скажете про Дніпро — вашого суперника по Фіналу чотирьох?

- Почнемо з того, що протягом останніх років Дніпро довів, що ця команда є найзаможнішим кубковим бійцем. Три поспіль перемоги в Кубку говорять самі за себе. Навіть у тих матчах, де початок гри проти Дніпра складався для нас доволі непогано, це, ні про що не говорило. Ця команда вміє перебудовуватись під час матчу, знаходити додаткові резерви, додавати в агресії та швидкості. Дуже хороша вольова команда, добре укомплектована. Навіть, незважаючи на те, що в Дніпрі були проблеми із захворюваннями на коронавірус, це, як на мене, той колектив, який на два матчі може зібратися та показати хороший, якісний баскетбол. Ну а коли у них проблем немає, з ними взагалі важко. Не дарма вони завершили минулий сезон на першому місці та заслужено отримали чемпіонський титул. 

Источник: ФБУ

Добавил: BrickFreak
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.