вверх  обратно

ФБУ: “Будивельник” готов сыграть в сезоне Суперлиги 2020/21

28.09.2020
 
Сьогодні, 28 вересня, в рамках Виконкому Федерації баскетболу України було проголосовано за участь легендарного київського Будівельника в наступному сезоні Суперліги 2020/21.
 
У листі ФБУ Будівельник підтвердив готовність взяти участь у наступному сезоні Суперліги,гарантувавши фінансові та організаційні можливості для стабільного фінансування будь-яких витрав клубу та участі в наступному сезоні. 
 
Процедура погашення боргів була узгоджена з ФІБА. Згідно з нею Будівельник погасив всі борги за винятком одного, який обіцяє закрити найближчим часом. У цьому випидку клуб стане 11-м учасником Суперліги. Київський клуб має виплатити останній борг до 2-го жовтня, у цьому випадку останній бан буде знято.
 
Таким чином, Будівельник виконає всі умови для участі в Чемпіонаті України з баскетболу серед чоловічих команд Дивізіону “А” (Суперліга) сезону 2020/21. 
 
Виконкому ФБУ одноголосно проголосував за включення Будівельника до участі у ХХХ Чемпіонаті України з баскетболу 2020/21 у разі виконанням клубом всіх вимог ФІБА. 
 

Востаннє 10-разовий чемпіон України брав участь в елітному дивізіоні в сезоні 2017/18, після якого отримав бан від ФІБА через заборгованності та пропустив сезони 2018/19 та 2019/20.  

Источник: ФБУ

Добавил: BrickFreak
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.