вверх  обратно

Станислав Тимофеенко: "Дугата привезли прямо в самолёт перед вылетом на матч"

23.09.2020
Чинний чемпіон України Дніпро у першому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів розгромно поступився нідерландському Гронінгену - 53:88, і втратив шанси на вихід в основний раунд єврокубка.
 
Про те, що призвело до невтішного результату в історічній для дніпровського клубу грі і як команда долатиме накопичені проблеми, сайту ФБУ розповів капітан Дніпра Станіслав Тимофеєнко.
 
Чому не пішла гра з Гронінгеном?
 
- Всі чудово розуміли ситуацію в якій ми опинилися. В нас було лише сім награних чоловік, а двох підвезли безпосередньо перед самим вильотом на матч. Проте, ми все одно не опускали руки, вірили, що можемо. Якби не вірили в себе, не було б сенсу їхати на гру. Отримали б технічну поразку 0:20 і далі спокійно чекали, доки інші хлопці повернуться і готовилися б до Кубку. Ми вірили в чудо, що можливо нам пощастить. Проте, в підсумку, саме через ці складнощі, з якими ми зіткнулись, маємо такий результат. Але це нас звичайно не виправдовує. Просто склалася така форс-мажорна обставина.
 
Карантинна пауза вплинула на результат?
 
- Звичайно вплинула, і в першу чергу – негативно! Тому, що ми себе готували не командно. Ми провели всього три підготовчі гри у Туреччині і в кожній з них не зіграли повним складом. З кожним поєдинком нас ставало все менше і менше. В останньому третьому матчі нас взагалі було сім чоловік.
 
Пауза позначилася дуже негативно. Я бачу, що більшість гравців, які вікові, що пропустили більше тижня, втратили у грі. Взяти Генрі Дугата, його привезли нам прямісінько у літак перед матчем. Видно, що той відрізок, який він пропустив, позначився на ньому і на інших дорослих хлопцях також.
 
Якщо взяти молодих, для них тиждень паузи, це – нічого страшного, тоді як для вікових – це великий мінус. Все над чим ми працювали, спустилося на самісіньке дно. Тепер нам потрібно все починати з нуля. Спочатку піднімемо фізичні кондиції, а потім відпрацюємо командні комбінації.  
 
В яких компонентах суперник був сильнішим?
 
- Вони нас не перевершували у фізичних кондиціях. Вони були сильнішими в ігровому плані. Гронінген, як і ми, провів три підготовчі матчі, але повним складом. Також, в них була можливість після цих товариських зустрічей проводити повноцінні тренування і грати 5 на 5. Видно, що за рахунок ігрового тонусу і ритму вони були сильнішими. А в нас з першої чверті пішли проблеми. Нам було дуже важко повернутися у гру. Були деякі спроби, але успіхом це не завершилося.
 
Що сказав тренер у роздягальні після матчу?
 
- Була розмова в роздягальні, що не потрібно опускати руки, не дивлячись на таку ситуацію. Головне – продовжувати працювати. Ми не просто так потрапили в кваліфікацію Ліги Чемпіонів. Суперник просто був більш розслаблений і впевнений у своїй перемозі.
 
Поразка в історичній для команди грі не вплине на хлопців? Чи вдасться відновити форму до Фіналу чотирьох?

- Не повинно вдарити. Якщо взяти наш основний кістяк, то 10-12 чоловік вже досить дорослі. Молодих нема хлопців, які б могли запанікувати і сильно засмучуватися та падати духом. Такого немає в нас. Просто потрібно ці 10 днів правильно використати, повернути наші кондиції на відсотків 60-70, особливо в хлопців, які нещодавно повернулися. Думаю, все буде добре, підійдемо до Фіналу чотирьох у хороші формі 

 

Источник: ФБУ

Добавил: 
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.