вверх  обратно

Олег Манойленко: "Будем просить ФБУ о переносе старта сезона для "Харьковских Соколов". Команда просто не готова"

18.09.2020

Вже тиждень минув з того моменту, коли у стані "Харківських Соколів" підтвердились позитивні реакції на тестування COVID-19. Клубна прес-служба телефоном зв'язалась з головним тренером команди Олегом Манойленком і дізналась, в якому стані хворі.

- Пане Олеже, минулого тижня мова йшла про двох хворих у команді. Чи змінилась ситуація?

- На жаль, так. Наразі в нашій команді п'ятеро позитивних на COVID-19. Саме цього вівторка ми зробили повторне ПЛР-тестування, і позитивний статус підтвердився ще у трьох хлопців. Хворі гравці перебувають на самоізоляції, важкого стану перебігу хвороби немає ні у кого. З ними 24/7 наші лікарі.
Всі інші відчувають себе добре. На початок майбутнього тижня в нас заплановане ще одне тестування.

- Підготовка до сезону пішла дещо не за планом...

- Будемо відверті підготовка зірвана. Ми не зіграли ще жодного контрольного поєдинку. До того ж вже майже тиждень не тренуємось. Зараз будемо долучати до індивідуальних тренувань всіх, хто відчуває себе добре та має негативні результати тестування. Звісно, ми не поїдемо на турнір у Кам'янське, бо нам просто немає сенсу їхати туди вп'ятьох...

- На початок жовтня вже заплановані перші матчі...

- Ми це розуміємо. У зв'язку з ситуацією ми будемо офіційно звертатись до ФБУ з проханням перенести старт змагань для "Харківських Соколів", бо команда просто не готова. Подібна ситуація могла статися з будь-яким клубом Суперліги, і всі розуміють, що з вірусом зіткнуться всі. Тому ми і будемо закликати федерацію до розуміння нашої позиції. 

Добавил: BrickFreak
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.