[livescores]

В білоруській федерації баскетболу впевнені, що дискваліфікація посилить їх спортивне братство з росією

В білоруській федерації баскетболу впевнені, що дискваліфікація посилить їх спортивне братство з росією 1 - basket.com.ua

Білоруська федерація баскетболу (БФБ) засудила рішення Виконкому Міжнародної федерації баскетболу (ФІБА) про усунення білорусів від участі у низці змагань у найближчі місяці, наголосивши, що йдеться про дискримінацію спортсменів та усунення суперників брудним методом.

Про це йдеться у листі білоруської федерації у ФІБА та міжнародні федерації, який оприлюднено на її сайті.

«Рішення стало великим розчаруванням для всієї нашої баскетбольної сім’ї – гравців, уболівальників, тренерів та десятків тисяч дітей, які займаються нашим видом спорту у Білорусі. А заборона на участь у відповідних змаганнях у баскетболі 3х3 білоруських гравців у особистій якості у складі будь-яких іноземних команд перебуває взагалі поза межами здорового глузду».

Рішення ФІБА в Білорусі назвали «прямою дискримінацією за правом народження, за правом приналежності до громадянства своєї країни», — сказано в листі.

БФБ упевнені: таке рішення наблизила «політична істерія та неприкрита антибілоруська та антиросійська агресія з боку низки національних федерацій». У федерації назвали це «брудним способом усунення суперників».

Наприкінці заяви звучить обіцянка докласти всіх зусиль, «щоб білоруська баскетбольна сім’я зміцнилася та подорослішала».

А поки що БФБ сконцентрується «на розвитку дитячого баскетболу та національного чемпіонату».

«Без сумнівів, вся ця ситуація лише посилить наше білорусько-російське спортивне братство і призведе до кратного збільшення міжнародного співробітництва у сфері баскетболу з нашими перевіреними часом друзями у багатьох країнах світу», — йдеться у листі.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що ФІБА заборонила баскетбольним збірним Білорусі та Росії брати участь у турнірах під своєю егідою.

0

Автор публикации

не в сети 2 дня

vodolaz

17
Комментарии: 5Публикации: 1045Кредиты: 2

Добавить комментарий

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
*
Генерация пароля