вверх  обратно

Айнарс Багатскис: "Если все удастся решить, можем создать хороший фарм-клуб "Киев-Баскета"

16.08.2020
Головний тренер Київ-Баскета Айнарс Багатскіс поділився своїми очікуваннями від підготовки столичного клуба до нового сезону Суперліги Парі-Матч та виступам на євроарені.
 
“Наприкінці наступного тижня команда буде у повному складі, зараз ми підписали останнього гравця. Ми будемо готуватися до сезону у хорошому настрої. Нам треба пройти підготовчий етап і, мабуть, це буде вперше в моїй кар’єрі тренера, коли ми не поїдемо нікуди на збори, проведемо всі контрольні матчі в України. Перші 3-4 тижні будуть присвячені тому, що ми станемо трохи швидшими, сильнішими та умнішими.
 
На нас чекає напружений графік — 3-4 матчі на тиждень. Ми були сильні у минулому сезоні, тому що у нас була команда, було 9-11 гравців, які давали результат. Мені досі шкода, що сезон закінчився, адже таку команду, яку нам вдалося побудувати… У нас 6 гравців набирало майже 10 очок і більше. Ми грали у якісний баскетбол. Мені приємно, що 4 наших гравці пішли на підвищення по контракту або по клубному рівню. Це показує роботу київського клуба, але це вже минуле. Але у професійному баскетболі немає минулого, немає майбутнього, а є сьогодняшній день. З наступного тижня починається робота і результати цієї роботи ми отримуватимемо за 7-8 місяців.
 
Я слідкую за міжсезонням у мене є думка, але зараз я не бачу сенсу щось коментувати. Якщо враховувати всі фактори, то можна говорити про те, що це важка ліга. За довгий час вперше три клуби з України гратимуть в єврокубках, кількість матчів не зменшилась. Дуже важко буде все правильно спланувати, знайти правильне бачиння розвитку клубу та команди.

Ще я дуже хотів би взяти участь у створенні системи. Якщо нам все вдасться вирішити, ми можемо створити хороший фарм-клуб, з якого, як мені хотілося б, кожного року до основної команди додавався один гравець. У Києві майже 5 мільйонів населення і немає жодного місцевого гравця у складі команди… Так, зараз Сахнюк додався. Ми би хотіли би створити таку ідею, щоб команда була на основі київського баскетболу. Я, як тренер збірної, хотів би, щоб Київ також був на мапі збірної України. Київ-Баскет — молодий клуб, ми знаємо в якому напрямку ми рухаємось і ми зробимо все, щоб досягти поставленої мети”. 

Источник: ФБУ

Добавил: BrickFreak
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.