вверх  обратно

Президенты клубов обсудили создание отдельной структуры Суперлиги под эгидой ФБУ

1.02.2020

У Києві відбулося засідання президентів та меценатів клубів Суперліги Парі-Матч, головною темою якого стало створення нової структури. Під час зустрічі активно обговорювалася можливість створення у наступному сезоні Суперліги, яка буде функціонувати, як окремий орган, однак знаходитиметься у структурі ФБУ. За таких умов клуби, які входять у структуру Суперліги мають прецювати над розвитком ліги самостійно, а Федерація баскетболу виконуватиме функцію дорадчого органу та виступатиме гарантом проведення змагань.

Зустріч відбулася у переддень проведення Матчу Зірок, який пройде у столичному палаці спорту 1-го лютого. Її учасниками стали представники усіх 9-ти клубів, які сьогодні виступають у Суперлізі Пар-Матч, президент ФБУ Михайло Бродський та керівники департаментів ФБУ.

Багато уваги було приділено розвитку маркетингової складової ліги, і саме створення нової структури може цьому посприяти, зокрема покращити привабливість клубів для спонсорів, маючи єдиний спонсорський пакет.
Більшість представників клубів підтримали ініціативу створення нової Суперліги. Цілком вірогідно, питання про її створення буде розглянуто вже на наступному Виконкомі ФБУ.

Також на зібрані був обговорений стан речей у нинішній Суперлізі. Зокрема було звернута увагу на підвищення конкуренції у чемпіонаті та потенційне гостре завершення регулярного чемпіонату. Окремою темою стало суддівство у головному чемпіонаті України, зокрема обговорювалося залучення іноземних арбітрів на матчі плей-оф Суперліги Парі-Матч. 

 

Добавил: BrickFreak
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.