вверх  обратно

Максим Пустозвонов: "Вячеслав Бобров мне рассказал о "Бургосе" - что, куда и как"

27.09.2019

Капітан Київ-Баскета Максим Пустозвонов прокоментував результат першого матчу другого кола кваліфікації Ліги чемпіонів з іспанським Бургосом (86:83 на користь іспанців) і розповів, за рахунок чого можна сподіватися на успіх у матчі-відповіді 29-го вересня на Піренеях.

– Ми могли зіграти краще, це 100%. Але у деякий момент відпустили їх до +14. Видно, що в той момент ми не грали у командний баскетбол, як на мене. І в кінці зібралися, знайшли сили. Це дуже радує. Скоротили відставання, могли навіть зрівняти. Думаю, у нас ще нічого не завершено. У нас є гарний шанс в Іспанії. Буде важко. Ми усі це усвідомлюємо. Але їм треба скористатися і не складати зброї. Залишити там усі свої сили.

– Якби сказали тобі перед матчем, що ви програєте з різницею у три очки – це нормально чи ні?

– Звісно, це ненормально. Бо ж ми грали вдома. І хотілося виграти, у першу чергу. Ще й якомога більше.

– У вас сьогодні був низький відсоток влучань здалеку на відміну від Бургаса. Це наслідок того, що вони вас добре розібрали, чи це більше фізична робота?

– Думаю, що й вони розібрали. Видно, що ця команда дуже добре організована, як я і казав. Явно, що вони переглядали відео, вони знали наші комбінації на майданчику. Знов таки, ми забагато змарнували вільних кидків. Ми не знімаємо з себе відповідальності за це. Влучали б частіше, результат був би іншим. Але з іншого боку, вони добре влучали.

– Як настрій у роздягальні був?

– Ще й до роздягальні усі налаштовані по-бойовому, ніхто не збирається здаватися. Це точно.

– Чи спілкувався ти з В’ячеславом Кравцовим, можливо мав якийсь інсайд від нього?

– Ні, я зі Славою не спілкувався. Більше спілкувався зі Славою Бобровим (гравцем Фуенлабради – ред.). Вони грали з ними буквально двома днями раніше. І Слава мені розповідав – що, куди і як. Кому більше приділити увагу. Навіть скинув мені скаутінг індивідуальний тієї команди, комбінації.

– Атмосфера, що вируватиме на трибунах у матчі-відповіді, не лякає?

– Чого її лякатися? Усі кажуть, що там вболівальники створюють особливу атмосферу. Але що робити? У нас теж була чудова атмосфера. Усім вболівальникам хочу подякувати, що знайшли час прийти і підтримати команду. Для нас це дуже важливо.

– Що нам може допомогти у матчі-відповіді?

– Тільки самовіддача, бажання перемогти. Усі чудово бачать і розуміють, і глядачі, і ми, що ми можемо з ними грати на рівних. Це та сама команда, такі самі люди, як і ми. Іспанія? Окей! Але ми можемо з вами грати, 100 відсотків.

– Ти як снайпер, отримував достатню кількість передач від партнерів?

– Можна було знайти не тільки мене. Були моменти, коли хотілося б довести до вільного гравця передачу. Але це вже наше, внутрішнє. Ми над цим працюватимемо.

Источник: kyiv-basket.com.ua

Добавил: aks700
7
text
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.