вверх  обратно

Валерий Плеханов: "Все клубы Суперлиги выбрали нашу прошлогоднюю схему"

25.09.2019

Передсезонна прес-конференція БК “Запоріжжя”: з мріями, але тверезо оцінюючи свої можливості.

Напередодні старту в Суперлізі Парі-Матч запорізька команда окреслила обриси нового сезону та офіційно представила новачків

Оновлений БК “Запоріжжя”, що торік виграв бронзові медалі української Суперліги Парі-Матч, знову готовий кинути виклик кращим клубам країни. Сьогодні у прес-центрі ПС “Юність” з нагоди прийдешнього старту чемпіонату представники запорізького клубу зустрілися із журналістами.

– Новий сезон буде ще цікавішим, кількість учасників Суперліги збільшилася, виріс і сам рівень чемпіонату. Усі клуби добре укомплектовані, ставлять перед собою високі завдання, гадаю, що всі поєдинки будуть дуже цікавими. Ми сподіваємося, що кількість глядачів на матчах БК “Запоріжжя” виросте, приємно було бачити, як наприкінці минулого сезону виглядав наш зал. Вболівальники несамовито раділи бронзовим медалям, звісно, це надихає на роботу і наш тренерський склад, і наших нових гравців. Вони теж прагнуть відчути енергетику нашого залу, тому запрошую всіх запоріжців на матчі нашої команди. Також ви можете придбати абонементи, що значно вигідніше, – підкреслив президент федерації баскетболу Запорізької області Валерій Елькінсон.

Вже традиційно на передсезонну прес-конференцію БК “Запоріжжя” запрошує своїх партнерів і спонсорів, без чиєї підтримки було б ще складніше. Президент клубу Віктор Стельмаков особисто подякував кожному, висловивши сподівання, що співпраця буде плідною і довготривалою.

– Дуже приємно розпочинати новий сезон в колі своїх друзів, які з нами вже не один рік. Перш за все це міська і обласна влада, наш флагман металургії – комбінат “Запоріжсталь”, що є нашим генеральним партнером. Наш давній друг і товариш – директор паливної компанії “ЗапоріжОілГруп” Олег Серовський, соціальний партнер “Хелпер Запоріжжя” – Данило Щербаков. Це і “Клініка Святого Миколая”, вода “Альпійська Срібна”, готель “Хортіца Пелас”, страхова компанія “Оранта Січ”, мережа спортивних клубів “Адреналін”, аптека “Жива вода” і “Благодать” та інших. Завдяки вашій підтримці ми знову ставимо перед собою високі завдання і будемо грати на перемогу в кожному матчі. Звісно, рівень чемпіонату виріс, є заздалегідь визначені фаворити, клуби, в яких фінансова складова значно переважає нашу, тим не менш, ми будемо боротися і приносити перемоги для нашого міста, – наголосив президент БК “Запоріжжя” Віктор Стельмаков.

Із рук президента клубу ігрові майки отримали всі шість новачків клубу: Ілля Нємцу, Іван Міхєєв, Брендон Рендольф, Ламонтрей Херріс, Дейонте Сіммонс і Льюїс Столворт. Таке оновлення – це водночас ризик і виклик, – запевнив головний тренер БК “Запоріжжя” Валерій Плеханов.

– З минулорічного складу, який завоював бронзові медалі, реально залишилося лише троє гравців, причому один з них Андрій Мироненко на даний момент травмований. Всі інші обличчі – нові. Одразу відповідаю на запитання, яке ставилося багато разів: чому ми не залишили майже нікого з минулорічного складу? Справа у томі, що Кондракова, Хілл, Холтон і так далі, всі вони перейшли до клубів, де їхня зарплатня збільшилася у кілька разів. Ми просто не в змозі їх залишити, тому що не володіємо такою фінансовою базою. Відтак, у цьому році у нас наймолодша команда Суперліги. Долучилися двоє гравців збірної України U-20, ще двоє – з молодіжної команди БК “Запоріжжя” та четверо легіонерів. Нам буде набагато складніше, ніж торік, тому що всі клуби Суперліги обрали нашу минулорічну схему і теж мають або ще матимуть по чотири легіонери. Наша українська частина ростеру дуже молода. Досвіду недостатньо, тому часто нас будуть переслідувати “гойдалки” – як це було під час передсезонних турнірів, коли ми перемагали суперників з великою різницею, а потім нас. Маю сподівання, що молодих хлопців ми підтягнемо під рівень Суперліги максимально швидко. Тоді вони почнуть нам давати необхідну ширину ротації, особливо українського складу, а американці знайдуть взаєморозуміння і захочуть довести, що ми не просто так їх взяли. Ось це наша формула успіху на новий сезон, – переконав головний тренер БК “Запоріжжя” Валерій Плеханов.

Свій перший матч у новому сезоні української Суперліги БК “Запоріжжя” проведе в суботу, 28 вересня, у Кам’янському з “Прометеєм” о 19:00. А от запорізьких вболівальників чекаємо в палаці спорту “Юність” 4 жовтня, коли в гості приїде одвічний суперник – МБК “Миколаїв”. Дебютна домашня гра розпочнеться у п’ятницю о 18:00.

Добавил: aks700
7
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.