вверх  обратно

Владимир Коваль: "Деонте Бартон покинул нашу команду"

24.09.2019

Головний тренер «Харківських Соколів» Володимир Коваль розказав про підготовку команди до старту нового сезону.

- Буквально за тиждень до старту «Соколів» у Суперлізі ви зіграли ще один товариський турнір – Кубок Прометею. Наскільки важливим він був у процесі підготовки команди до сезону і чи побачили ви якісь зміни у порівнянні з турніром у Запоріжжі?


- По-перше, хочу відзначити сам турнір: прекрасна організація, добре підготовлені команди. Тож ми дуже задоволені, що нас запросили. По-друге, ці матчі були для нас дуже інформативними. У порівнянні з Кубком Гаврилова у Запоріжжі у нас було більше часу на підготовку, тому ми змогли зробити корегування у захисті та додати у нападі. Хлопці почали краще відчувати один одного на майданчику, почали розуміти сильні сторони кожного. Хтось, хто до цього був у тіні, почав брати на себе роль лідера. Тому для нас цей турнір дуже важливий у плані інформації, а для хлопців – отримати впевненість у собі та партнерах.

- Дуже яскрава перемога над «Прометеєм» на останніх секундах додала хлопцям сил та впевненості?


- Не тільки перемога, а й гра взагалі була дуже цікавою та бойовою. Ми, як програвали, так і вели у 7 очок. Тож ми були дуже раді, що нам вдалось перемогти, проявити характер та бійцівські якості. Перед стартом сезону такі емоції просто необхідні були нашій команді. Дві наступні гри я також хочу відзначити, бо в них ми виглядали достатньо непогано. Так, не протягом усього матчу, але хвилин 25 ми грали на рівних, а деколи і перегравали суперників.

- У жодному поєдинку не грав Деонте Бартон? Він ще у команді?

- На жаль, ні. Деонте залишив нашу команду за сімейними обставинами. Це дуже велика втрата для нас, бо з самого початку ми розраховували на нього як на лідера. Цей хлопець дуже обдарований як у фізичному плані, так і у технічному плані. За нашими планами він мав приносити нам багато очків, ходити під кошик, заробляти фоли. В нього дуже гарний стрибок і взагалі добрі атакувальні якості. Проте з особистих причин він не зміг продовжити співпрацю з нами. Тому зараз за декілька днів до старту чемпіонату ми у важкій ситуації, ми шукаємо гравця, який буде загострювати гру, вести команду та набирати очки, але це не так вже й просто.

- Старт сезону для команди духе непростий, три виїзних матчі: «Дніпро», «Черкаські Мавпи» та «Київ-Баскет». Суперники дуже важкі…


- Ви знаєте, цього сезону взагалі простих суперників не буде. Я бачив комплектацію команд Суперліги, знаю гравців та тренерів і з упевненістю кажу, що прохідних матчів не буде, незалежно від того, де ми будемо грати – вдома чи на виїзді. Тим не менше, ми будемо налаштовувати команду лише на перемогу. Тому я хочу запевнити наших вболівальників: характер ми покажемо у кожній грі! Тож, ми всіх чекаємо на перших домашніх матчах 9 та 11 жовтня у Харкові у Палаці спорту «Локомотив»!

Добавил: aks700
7
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.