вверх  обратно

Айнарс Багатскис: "Хочу, чтобы после сезона мы все вместе сказали "Вау!"

16.08.2019

Головний тренер "Київ-Баскета" Айнарс Багатскіс розпочав знайомство з гравцями з того, що потиснув кожному руку наприкінці першого робочого дня. У срібного призера Суперліги Парі-Матч стартував тренувальний процес. Попереду – непростий сезон, який розпочнеться баталіями у Лізі чемпіонів з австрійським Капфенбергом.

– Я дуже сподіваюся, що команда, клуб, гравці скучили за роботою, як скучив за нею я. Бажано щоб навіть більше за мене. З нетерпінням очікую спільної праці з гравцями. Спочатку буде ознайомча частина – я ознайомлю гравців з основними принципами нашої роботи, нагадаю щодо професійного ставлення, поговоримо трохи про баскетбольні мудрості – принципи захисту, концепції нападу. І найголовніше, чого мені б хотілося – щоб гравці були професіоналами усі 30 днів на місяць. Не раз на місяць, а 30. Є кілька, як я їх називаю, забаганок. Я ознайомлю з ними гравців, щоб нам відсьогодні і до кінця сезону були зрозумілі правила гри. Але найголовніше для мене, щоб увесь цей час, який ми будемо проводити разом – тренери, гравці, клуб – щоб ми працювали спільно, при цьому, щоб кожний займався своєю справою, і щоб в кінці сезону ми могли сказати: Вау! Це був гарний час роботи разом.

– Скільки матчів ви вже запланували на передсезонних зборах?


– Це буде п’ять матчів у Латвії, з деякими чемпіонами Балтійських країн, з литовськими командами, перед від’їздом на збори до Латвії ми також зіграємо два спаринга у Києві з сильними суперниками.

Источник: kyiv-basket.com.ua

Добавил: aks700
7
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.