вверх  обратно

"Черкаськи Мавпы" на месяц взяли боснийского форварда

16.08.2019

 

 “Черкаські Мавпи” запросили на трай-аут боснійського форварда. Сеад Хаджифейзович (1989 р.н.; 202 см) може закрити позицію важкого форварда. За словами головного тренера “Черкаських Мавп” – Максима Міхельсона попередня угода розрахована на місяць. Сеад уже прибув до Черкас де учора провів два тренування зі своєю новою командою.

Минулий сезон Хаджифейзович провів у чемпіонаті Сербії, захищаючи кольори “Novi Pazar” новачок черкасців мав 13.4 очки та 6.8 підбирання.

До цього форвард провів два сезони у чемпіонаті Румунії де теж мав статистику у нападі “+10” очок. Так у складі “Динамо” з Бухаресту у його статистиці було 12 очок та 5.6 підбирання, а за “Phoenix Galati” Сеад здобував 11.1 очко та 4.5 підбирання.

Також Хаджифейзович доволі успішно виступав у своєму рідному чемпіонаті Боснії і Герцоговини та випробував свої сили у чемпіонаті Чорногорії.

 

Сеад став другим легіонером «Черкаських Мавп» цього міжсезоння. До цього «Мавпи» уклали угоду з американським форвардом Діоном Райтом, який також уже працює в Черкасах.

Источник: mavpabasket.com

Добавил: aks700
7
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.