вверх  обратно

"Киев-Баскет" просматривает Максима Пустозвонова и ещё двух украинцев

15.08.2019

15 серпня чоловіча команда "Київ-Баскета" провела перше тренування. Розпочалася підготовка до нового сезону, у якому команда змагатиметься на кількох фронтах - Лізі Чемпіонів, Суперлізі, Кубку України.

Півторагодинне інтенсивне заняття провели асистенти головного тренера Айнарса Багатскіса Артем Сліпенчук і Леонід Яйло. Також у тренувальному процесі брав участь наставник вищолігової команди "Київ-Баскета" Максим Балашов. За словами Артема Сліпенчука вже на першому занятті відчувалося професійне ставлення гравців до своїх обов’язків – усі перебувають у гарній фізичній формі і готові до передсезонних навантажень.

Зокрема, на арені СК "Меридіан" завдання тренерів виконували В’ячеслав Петров, Павло Крутоус, Максим Сандул, Антон Мусієнко, Олександр Тищенко, Юрій Кондраков, Кейсі Шефферд, Деон Едвін, Кіндал Хілл. Це 9 виконавців, з якими вже підписано контракти. Також з командою тренувалися Максим Пустозвонов, Ілля Тертишник і Данило Пирогов.

Головний тренер "Київ-Баскета" Айнарс Багатскіс прибуде до столиці пообіді 15 серпня і якщо не буде затримки рейса, проведе вечірнє тренування, початок якого запланований на 17:30.

Источник: kyiv-basket.com.ua

Добавил: aks700
7
text
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.