вверх  обратно

Максим Михельсон: "Мы хотим подписать еще одного украинца и 2-3 легионера"

12.08.2019

“Черкаські Мавпи” фактично розпочинають нову сторінку своєї історії. 12-го серпня гравці нашого клубу розпочинають медогляд. Протягом трьох днів гравці пройдуть медичне обстеження та вирішать свої побутові справи. А вже 15-го серпня команда Максима Міхельсона проведе своє перше тренування сезону. За словами головного тренера комплектація команди на сьогодні активно продовжується. Цілком вірогідно, що уже у перших тренуваннях команди візьмуть участь кілька новачків

“З 12-го по 15-те серпня у команди період приїзду, працевлаштування та розселення, це звісно стосується не місцевих, - говорить Максим Міхельсон. “15-го серпня уже перше повноцінне тренування. Поки будемо працювати в обмеженому складі. Ми продовжуємо комплектацію і цілком вірогідно на перші дні тренувального процесу до нас приєднається ще кілька новачків, яких ми зараз переглядаємо.

Селекційні завдання не змінилися, ми хочемо підписати ще одного українця і 2-3 легіонери. Уже наприкінці серпня ми хочемо провести перші товариські матчі. Зараз є попередня домовленість з “Київ-Баскетом” на два поєдинки, поки узгоджуємо в Черкасах чи в Києві їх провести. У середині серпня візьмемо участь у одному з міжнародних турнірів.

Поки з керівництвом клубу ми не обговорювали стратегічні завдання на сезон, але очевидно, що для «Черкаських Мавп» завдання у чемпіонаті може бути лише одне. Я особисто хочу битися за чемпіонство, упевнений, що ті хлопці, яких уже підписали будуть також боротися за чемпіонство. Решту гравців ми підшуковуємо виключно з чемпіонськими амбіціями", - говорить Максим Міхельсон.

Источник: mavpabasket.com

Добавил: aks700
7
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.