вверх  обратно

Айнарс Багатскис: "Киев-Баскет" будет строиться вокруг местных игроков"

8.08.2019

Головний тренер "Київ-Баскета" Айнарс Багатскіс розповів про важливість спарингів у передсезонній підготовці і поділився своїм баченням побудови колективу. Нагадаємо, 15 серпня "Київ-Баскет" розпочне тренувальний процес, а 31 серпня вирушить на 10-денні збори до Латвії.

– Не хотів би зараз оприлюднювати назви команд-суперниць на латвійських зборах. Я домовлявся з тренерами, своїми друзями. Заплановано п’ять ігор з найкращими командами Естонії, Латвії та Литви.

– Такої кількості матчів буде достатньо, щоб команда увійшла в ігровий тонус?

– Ні. 100% недостатньо. Але я завжди кажу, що австрійці (Капфенберг, суперник киян у першому раунді кваліфікації Ліги Чемпіонів – ред.) будуть у схожій ситуації. Я вважаю, оптимальним варіантом буде, якщо ми ще зіграємо плюс-мінус дві гри до від’їзду у Латвію. Є такі домовленості з деякими столичними, українськими клубами. Знов таки, зараз дещо зарано розмірковувати про ігри, усе залежатиме, як команда буде укомплектована. Як відомо, порівняно з попереднім сезоном у нас більше половини команди оновлюється. Це серйозно. І контрольні ігри набувають для нас особливої ваги. Деякі матчі важливіші за тренування, щоб гравці відчули одне-одного. Особливо, якщо врахувати, що у нас сезон розпочнеться раніше, ніж зазвичай, як ви знаєте, 17 вересня вже перша офіційна гра, і хочеш ти цього, чи ні, але нам доведеться певним чином форсувати підготовку. Як це у нас вийде? Багато що залежить від того, яких гравців ми ще придбаємо, і в яких кондиціях ці гравці перебуватимуть. Я вже спілкувався з багатьма гравцями, побажав їм, щоб до початку зборів вони привели себе до оптимальних фізичних кондицій. Бо попереду на хлопців очікують чималі навантаження і багато ігор.

– Вам є, на кого можна покластися у команді?

– Як я зараз бачу, я б хотів, щоб стрижень, кістяк команди становили місцеві хлопці, українці. Ті хлопці, які вже відіграли у Києві минулий сезон – Сандул, Крутоус, Петров. Плюс, я добре знаю Тищенка, краще пізнав Кондракова (на тренувальних зборах національної чоловічої збірної України, яку також очолює Айнарс Багатскіс – ред.). Мій досвід підказує мені – команда може добре грати тоді, коли добре грають місцеві хлопці. Це я зрозумів по тих лігах, де я працював, та й коли сам ще грав. Звісно, я завжди кажу, коли починаються збори, і це не чергова фраза: у команді нема іноземців, ми усі – одна команда, і неважливо, хто і що робить, головне є кінцевий результат. Але стрижень команди, гравці, навколо яких має будуватися команда, це українські хлопці.

– Ваша робота у "Київ-Баскеті" здійме нову хвилю інтересу до столичного клубу. Як сприймаєте таку зацікавленість?

– Дуже позитивно, можу пообіцяти – нудьгувати з нами не доведеться (посміхається – ред.).

 

Источник: kyiv-basket.com.ua

Добавил: aks700
7
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.