вверх  обратно

"Киев-Баскет" подписал опытного украинского центрового

20.07.2019

"Київ-Баскет" уклав угоду з Олександром Тищенком.

Досвідчений центровий (30 років, 206см, 110кг) минулий сезон розпочинав в Україні у складі БК "Одеса". У складі одеситів Тищенко зіграв 9 матчів. При цьому двічі зустрічався з "Київ-Баскетом" (20 жовтня у боротьбі з киянами набрав 14 очок). Його середні показники в "Одесі" – 5.7 очок, 4.9 підбирання, 2.0 передачі. Продовжив минулий сезон у складі півфіналіста білоруської Суперліги "Гродно-93" (26 матчів, 12.2очка, 7 підбирань, 2.2 результативні передачі в середньому за гру).

Тищенко розпочинав свій баскетбольний шлях у Переяславі (перший тренер Алла Бикова), а першим злетом кар’єри можна вважати співпрацю з Айнарсом Багатскісом. Під його орудою Тищенко двічі став чемпіоном України у складі "Будівельника" (сезони 2013/14, 2014/15рр), разом з киянами брав участь у груповому етапі Євроліги, тоді ж разом з "Будівельником" двічі здобув Кубок України. До цього 6 років грав за БК "Київ". Тепер перед ним стоять нові виклики у складі "Київ-Баскета", який очолює добре знайомий Тищенку Багатскіс.

Олександр Тищенко:

– Дуже радий новій можливості працювати у серйозному клубі з серйозними амбіціями. Добре знайомий з вимогами Айнарса Багатскіса. Можу закрити і позицію центрового, і не меншу користь принесу на позиції 4-го номера. З нетерпінням очікую старту у квалфікації Ліги чемпіонів. Сподіваюся, мій досвід ігор у Євролізі стане принагоді.

Источник: kyiv-basket.com.ua

Добавил: aks700
7
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.