вверх  обратно

"Киев-Баскет" сохранил двух ведущих игроков на следующий сезон

19.07.2019

Центрові "Київ-Баскета" В’ячеслав Петров (25 років, 204см, 116кг) і Максим Сандул (28 років, 207см, 114кг) пролонгували контракти з клубом.

Внесок 24-річного Петрова у срібні нагороди вже у перший сезон після відродження клубу значний. Петров був найкращим за підбираннями гравцем "Київ-Баскета" у минулому сезоні Суперліги Парі-Матч (6.6 в середньому за гру). У чемпіонаті він зіграв 37 ігор, в середньому набирав 10.4 очка, віддавав 3 результативні передачі.

А вже цього літа Петров підтвердив свою кваліфікацію сріблом Всесвітньої Універсіади (він був капітаном студентської збірної України). В’ячеслава викликав на збори національної збірної України її головний тренер Айнарс Багатскіс, який також очолює і "Київ-Баскет". Перед клубом у новому сезоні стоять ще більш амбітні цілі, "Київ-Баскет" представляє Україну у Лізі Чемпіонів. Петров зможе допомогти команді в усіх важливих випробуваннях сезону. А неважливих для нього не існує.

Минулого сезону Сандул провів за "Київ-Баскет" 38 матчів (7.4 очка, 5.4 підбирання, 1.8 передачі в середньому за гру).

Источник: kyiv-basket.com.ua

Добавил: aks700
7
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.